Divdesmit trešā !

02.11.

Šodien Tukuma pilsētas mākslīgā seguma stadionā, Pauzera pļavās, pirmās līgas čempioni – FK Tukums 2000 / TSS uzņēma par bronzas godalgām cīņu turpinošo JDFS Alberts komandu.
Lai arī spēles nozīme tukumniekiem bija tikai goda un cieņas jautājums, viesu komandai izcīnītie trīs punkti ļautu saglabāt cerības uz trešo vietu kopvērtējumā. Protams, nevienam nekas netiks dāvāts, un arī netiks atdots bez cīņas. Tieši tā arī notika šodienas spēlē. Lai arī spēles pārsvars pirmajā puslaikā piederēja tukumniekiem, izveidotos uzbrukumus labi slāpēja viesu aizsardzība, un pie tādiem īstiem vārtu momentiem neviena no komandām netika.


Otrajā puslaikā spēles raksturs nedaudz pamainījās, spēle kļuva atvērtāka, respektīvi rīdziniekiem bija nepieciešama uzvara. Tāpēc otro puslaiku, ar lielu apņēmību iesākusī, viesu vienība ar vien vairāk un draudīgāk uzbruka mājnieku vārtiem. Tika izmēģināti gan tālsitieni, gan centieni ielauzties tukumnieku soda laukumā. Pāris epizodēs, mājniekus glāba pēdējais cietoksnis, pirmās līgas debitants Ralfs Kangars. Jau pašā spēles izskaņā, savu iespēju izmantoja Kaspars Anmanis, kura pirmo sitienu vārtsargs atvairīja, bet otro jau atvairīt nespēja. Smaga rakstura uzvara tukumniekiem pēdējā mājas spēlē šajā gadā.

Par spēles MVP tika nominēts vienīgo vārtu autors Kaspars Anmanis.

Paldies visiem skatītājiem, kuri bija kopā ar mums gan šodien, gan visas sezonas garumā, tiekamies nākamajā sezonā, jau Virslīgā.

“Apsveicu visus ar kārtējo uzvaru mājas spēlē, ar pēdējo spēli Tukumā šajā sezonā. Zīmīgi, ka mājas spēlēs šajā sezonā punktus nezaudējām, un esam uzvarējuši visās mājas spēlēs! Protams, skatītājiem lielisks scenārijs, jo šo uzvaru izrāvām tikai pašā spēles izskaņā, spēles kompensācijas laikā, praktiski spēles pēdējā minūtē. Prieks, ka savus skatītājus esam šajā sezonā priecējuši tikai ar uzvarām. Lai arī šī gada čempionāta noslēdzošā spēle būs nakamajā nedēļas nogalē Grobiņā, ar šo spēli noslēdzām mājas spēles. Liels paldies visiem skatītājiem, kas apmeklēja klātienē šo spēli, tāpat liels paldies visiem, visiem, kas apmeklēja mūsu komandas spēles visas sezonas garumā. Ar šo spēli atvadāmies no pašiem labākajiem skatītājiem, un jau tagad ar nepecietību gaidām nākamo futbola sezonu, kad atkal tiksimies ar Jums, šoreiz jau kā Virslīgas komanda”, pēc tik smagās rakstura cīņas komandas galvenais treneris Jurgis Kalns.

Lai visu šo sasniegtu, vēlamies teikt lielu paldies Tukuma Novada PašvaldībaCanellaCHILI GRILLSIA Tipogrāfija Universums ASIA “Vertex projekti”Sia Telms.
Komandas slāpes, gan treniņos, gan spēlēs remdē pats labākais ūdens – paldies Ķekavas Avots.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *