Četros vecumos, četri dažādi uzvarētāji.


17.09.

Kad emocijas, uztraukumi un iespaidi nedaudz pierimuši, varam atskatīties uz šī gada pašmāju lielākajām bērnu un jauniešu futbola sacensībām “Uzvarētāju kauss” 2019.

Sacensības notika četrās vecuma grupās, un visās, protams, piedalījās arī pašmāju Tukuma jaunie futbolisti, pat vēl vairāk, lai iegūtu lielāku spēļu praksi, dažos vecumos pat piedalījās divas mājinieku komandas.

U – 8 (2011.dz.g.), paši jaunākie dalībnieki. Liekas, ka šajā vecuma grupā maču spraigums bija vispatiesākais, jo reāli piecas komandas cīnījās par medaļām. Visa turnīra garumā tukumniekiem divas uzvaras, trīs neizšķirti un viens zaudējums. Šādi rezultāti ļāva ierindoties ne tik patīkamākajā ceturtajā vietā. Bet šeit der atzīmēt, ka vienīgos punktus uzvarētājiem atņēma tieši FK Tukums 2000 / TSS jaunā paaudze. Protams, varam teikt, ka izcīnītā vieta nav tik augsta kā vēlētos, bet, redzot klātienē spēles, top skaidrs, ka spēļu prakse un iespēja iziet laukumā tika dota visiem komandas dalībniekiem, un šādos turnīros, protams, tas ir primārais, tātad rezultāts labs, komanda spēlēja labi, un puišiem noteikti ir mērķis, uz ko tiekties.
Godalgotās vietas U – 8 (2011.dz.g.)
1. BFA 🇱🇹
2. Sabile / TNSS 🇱🇻
3. Super Nova SK 🇱🇻

U – 9 (2010.dz.g.) uhh, tas tik bija blieziens! Lai arī priekšsacīkstēs iezīmējās divas komandas, kas pretendēs uz galveno balvu, cīņā grupā šoreiz labāki izrādījās Jūrmalas jaunie futbolisti. Vienīgais klupiens tukumniekiem pret viņiem, pārējās uzvaras. Cīņā par turnīra galveno balvu – Uzvarētāju kausu, skatītājiem nelabvēlīgos laika apstākļos – lietū un stiprā vējā, jaunie tukumnieki spēja lauzt spēles gaitu, un izcīnīt tik ļoti kāroto uzvaru. Šeit jāatzīmē, ka lielu ieguldījumu tukumnieku uzvarā deva šī vecuma visa turnīra labākais spēlētājs Arnolds Nikolajevs, kurš ar precīziem noslēdzošajiem sitieniem veiksmīgi noslēdza visas komandas ieguldījumu un lielo pašatdevi visas turnīra spēlēs.
Varam būt lepni, jo Tukumā aug laba jaunā futbolistu paaudze.

Godalgotās vietas U – 9 (2010.dz.g.)
1. FK Tukums 2000 🇱🇻
2. Jūrmalas SS🇱🇻
3. Akademia Pilkarska Progress Andrychow 🇵🇱

U – 10 (2009.dz.g.) Šī vecuma grupas komandai laikam šīs bija ne visai padevušās sacensības. Piedzīvotas vairākas neveiksmes, un brīžam komandas gars bija pavisam sašļucis. Bet, protams, viena neveiksme neko nenozīmē, un cītīgi strādājot treniņos un arī mājās, viss ir iespējams. Kopumā komanda izcīnīja ceturto vietu, lai gan pirms turnīra noteikti mērķi bija augstāki.

Godalgotās vietas U – 10 (2009.dz.g.)
1. Liepājas FS 🇱🇻
2. Jūrmalas SS🇱🇻
3. Super Nova SK🇱🇻

U – 11 (2008.dz.g.) Šai komandai, visticamāk, ka arī turnīru par veiksmīgu no rezultāta viedokļa nosaukt ir grūti. Aizvadot pārliecinošas cīņas, un arī spēlējot 2 – 2 ar turnīra uzvarētājiem un pagājušā gada Latvijas kausa īpašniekiem Rīgas FS komandu, vienā spēlē spēle salūza, un tas laikam bija pagrieziena punkts. Saprotot, ka saskaņā ar turnīra nolikumu nebūs iespēja cīnīties par galveno balvu, komanda arī spēlē par trešo vietu, līdzīgā cīņā piekāpās pretiniekiem, un izcīnīja tik nepatīkamo ceturto vietu.
Protams, nedaudz mierina fakts, ka individuālajos tehnikas, meistarības un precizitātes konkursos, lielāko balvu savā īpašumā ieguva tukumnieki, bet tas noteikti neatsver nepiepildīto sapni par uzvaru turnīrā.

Godalgotās vietas U – 11 (2008.dz.g.)
1. Rīgas FS🇱🇻
2. Liepājas FS🇱🇻
3. Super Nova SK🇱🇻

FK Tukums 2000 vārdā sakām lielu paldies visiem dalībniekiem, treneriem, vecākiem un pārējiem līdzjutējiem. Lai arī šogad laika apstākļi mūs nelutināja, visiem zināms, ka spēle notiks jebkuros laika apstākļos.

Paldies sakām arī visiem visiem, bez kuru palīdzības šis turnīrs noteikti nenotiktu. Milzīgs paldies organizatoru palīgiem, medmāsiņām un tehniskajiem darbiniekiem.

Paldies Tukuma Novada Pašvaldība.
Paldies Tukuma Sporta Skola
Paldies Comact Tent SIA
Paldies SIA Tipogrāfija Universums A
Paldies Komanda.lv
Paldies Ķekavas Avots
Paldies Jahtklubs Engure
Paldies ReinisB
Paldies Canella
Paldies Sia Telms
Paldies Kafeinīca Miķelītis

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *