Bez variantiem.

24.08.

Šodien kārtējo spēli Komanda.lv 1. līga čempionātā aizvadīja pārliecinošie turnīra tabulas līderi FK Tukums 2000 / TSS. Un arī šoreiz pretinieku komandai, kas izmisīgi cīnās par kopvērtējuma medaļām, tukumnieki neatstāja nekādas cerības. Spēles sākuma daļā, Terrence Muimba atklāja spēles rezultātu, un pirmā puslaika pašā izskaņā ar lielisku tālšāvienu to dubultoja. Spēles beigu daļā, precīzāk jau kompensācijas laikā pēc Daniela Pelča piespēles gala rezultātu uzstādīja Einārs Blumers. 3 – 0 pārliecinoša uzvara, turpinām savu sezonas sapņa īstenošanu.

Šīs spēles labākā spēlētāja gods, divu vārtu autoram – Terrence Muimba, apsveicam!

“Skarbs sākums, ne tik daudz cīņa ar sapratni futbols, bet jau cīņa ar rupjības elementiem – sitieni, grūdieni, taisnas kājas. Pretinieku komanda bija ļoti uzvilkusies spēles sākumā, arī viņu treneris tika izraidīts tribīnēs. Noskaņojušies uz īstu cīņu, bet tā jau gadās, ka lai kompensētu meistarības trūkumu, tika darīts arī īsti futbolam nepiederīgas lietas. Dažam mūsu līderim bija individuāla apsardze. Labu spēli aizvadīja Terrence Muimba, otrie vārti vispār ļoti skaisti, lielisks sitiens. Kad ieguvām pārsvaru 2 – 0 spēle nedaudz nomierinājās, un varam būt priecīgi, ka neviens nav guvis kādas nopietnas traumas, jo mums vēl daudz un svarīgas spēles priekšā. Otrajā puslaikā Alberts iesēdās dziļā aizsardzībā, un ar savas komandas spēli īsti apmierināts neesmu. Spēles beigās laba sadarbība noveda arī pie vārtu guvuma. Protams galvenais ir trīs punkti turnīra tabulā.
Izmantojot izdevību, vēlētos aicināt visus FK Tukums 2000 komandas līdzjutējus nākamajā svētdienā uz Rīgu, uz Skonto stadionu, kur viensviens Latvijas kausa izcīņā spēkosimies ar patreizējiem kausa ieguvējiem un esošajiem Latvijas čempioniem, ar komandu kas lieliski turpina cīnīties lai iekļūtu Eiropas līgas grupu turnīrā – Riga Football Club, pēc uzvaras komandas galvenais treneris Jurgis Kalns.

Paldies Tukuma Novada PašvaldībaCHILI GRILLSIA Tipogrāfija Universums ASia TelmsSIA “Vertex projekti”.
Komandas slāpes, īpaši šajā karstajā laikā, gan treniņos, gan spēlēs remdē pats labākais ūdens, paldies Ķekavas Avots.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *