Atlikušas vēl septiņas.

21.09.

Šodien Rīgā, RTU stadionā, pie FC New Project, kārtējo Komanda.lv 1. līga čempionāta spēli aizvadīja FK Tukums 2000 / TSS komanda.
Apliecinot savu atrašanos turnīra tabulas galvgalī, arī redzamais spēles laukumā bija līdzīgs. Jau ar spēles pirmajām minūtēm tukumnieki droši kontrolēja spēles gaitu, un bija skaidrs, ka agrāk vai vēlāk vārti būs. Spēles 13.minūtē izmantojot Kaspara Anmaņa piespēli, rezultātu atklāja Shuma Nagamatsu. Otros vārtus pēc standartsituācijas izspēles puslaika vidū guva Pavels Mihadjuks. Pirmā puslaika beigu rezultātu uzstādīja Einārs Blumers. 3 – 0 drošs un gana pārliecinošs pārsvars puslaikā ejot.


Otrā puslaika sākumā tiešo sarkano kartīti saņēma rīdzinieku komandas vārtsargs, un bija gana uzjautrinoši vērot, kā laukuma spēlētājs vēlējās spēli turpināt ar noraidītā spēlētāja spēles numuru uz muguras. Viss atrisinājās un ….. tukumnieki spēlēja bezzobaini un individuāli. Vienīgie vārti krita tikai pieliktajā papildlaikā, kad vārtus guba uz maiņu nākušais Terrence Muimba. 4 – 0, un septiņas spēles līdz čempionāta beigām, tuvākos sekotājus apsteidzam par trīspadsmit punktiem.
“Par spēli, visa spēles organizācija bija ļoti dīvaina, ne tāda, kā Pirmajā līgā būtu jābūt, tāda līmeņa organizācija vēl nebija pieredzēta, bet lai paliek. Nepamet sajūta, ka šī komanda vienkārši atspēlē sezonu, un šāda spēles organizācija degradē Komanda.lv 1. līga čempionātu. Par mūsu spēlei, ar pirmo puslaiku vairāk vai mazāk viss kārtībā, bet par otro esmu ļoti, ļoti vīlies. Pretinieki paliek mazākumā, visas iespējas gūt no spēles baudu, un iet atstrādāt un pielietot treniņos iespēlētās kombinācijas. Sitam iekšā, visas iespējas pretinieku saplosīt gabalos, bet tā vietā mēs apstājamies, un sākam spēlēt individuāli. Viss, komandas spēle pazudusi, un papildus tam, maiņas absolūti nepastiprina spēli, bet tikai to jauc. Nesaprotu, vai tiešām kāds domāja, ka esam daudz pārāki un pretinieki paies malā ļaujot mums iesist?? Bez piepūles nekas nenotiks, un personīgi man, un iespējams arī no Tukuma atbraukušajiem skatītājiem sestdienas vakars tika sabojāts. Mēs nedrīkstam tā spēlēt savu skatītāju priekšā, mums ir viņiem jāizrāda cieņa, un to varam izdarīt tikai parādot cīņu laukumā. Protams, pats galvenais uzdevums jau tika izpildīts, tika trīs punkti izcīnīti, bet tuvojoties finiša taisnei sevi motivēt paliek arvien grūtāk. Nākamās spēles parādīs komandas raksturu, kādi esam, jo pa lielam, viss jau ir izšķirts, bet katram ir jāparāda sava attieksme laukumā, katrā spēlē, un nevar būt nekādu attaisnojumu. Visās atlikušās spēles ir jānostāda pilnīgi konkrēti mērķi, visi zin kādi tie ir. Paldies par trīs punktiem, tagad gatavojamies Rēzeknei, kas šodien, priekš manis ļoti negaidīti, piedzīvoja smagu zaudējumu”, ne īpaši apmierināts ar redzēto laukumā bija komandas galvenais treneris Jurgis Kalns.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *