U – 11 izcīna Dobrecova Cup 2019!


🔥🔥🔥
11.08.

Paralēli trīs vecuma grupās notiekošais Dobrecva Cup 2019, U – 11 vecuma grupā uz Liepāju bija atvedis 28 komandu pārstāvjus.

Pirmajā spēlē tukumnieki ar 2 – 0 FK Neman no Baltkrievijas, turpinājumā ar 4 – 0 pieveikti SM Kaunas no Lietuvas. Dienas noslēgumā, ar graujošo 7 – 0 uzvarēti FK Šalčia, arī no Lietuvas. Šāds lielisks sākums deva pamatotas cerības, un labiem rezultātiem turpinājumā. Bet kā jau futbolā nereti gadās, ne viss notiek tā kā plānots. Sestdienas pirmajā spēlē 1 – 1 pret JDFS Alberts zēniem. tad uzvara pār liepājniekiem, rezultāts 4 – 1, un pēdējā grupas spēlē 0 – 0 pret FK Iecava. Šādi rezultāti diezgan pārliecinoši ļāva ieņemt pirmo vietu apakšgrupā, un svētdien cīnīties par visaugstākajām vietām. Izspēlējot tā saucamos “krustus”, kad grupas uzvarētājs tiekas ar otras apakšgrupas otro vietu, tukumniekus pārī saveda ar FM Šauliai komandas spēlētājiem. Spāles pamatlaikā uzvarētāju noskaidrot neizdevās, rezultāts 1 – 1, pēcspēles sitienos tukumnieki pārāki, soļojam tālāk. Pusfinālā vēl viena komanda no Lietuvas – FM Ažuolas. Sīvā un bezkompromisa cīņā jaunie tukumnieki izcīna tik kāroto uzvaru 1 – 0, un nonāk lielajā finālā, cīņā par uzvaru Dobrecova Cup 2019.
Lielajā finālā atkal lietuvieši – Vilnius Vytis. Jaunie tukumnieki ir tik ilgi un smagi strādājuši šim brīdim, un vēlme uzvarēt ir tik liela, ka īsta cīņa izpaliek, FK Tukums 2000 / TSS pārspēl pretiniekus ar 4 – 0, un savā vecuma grupā triumfē Dobrecova Cup 2019!!!


Par labāko spēlētāju čempionu komandā tika atzīts Jānis Francbergs – apsveicam un lepojamies Jāni!!.
Par visa turnīra labāko vārtsargu tika nominēts tukumnieku vārtsargs – Kārlis Jansons, apsveicam un lepojamies Kārli!!

Lepojamies ar mūsu U – 11 (2008.dz.g.) komandas lielisko sasniegumu, lepojamies ar komandas treneri Atis Kovaļovs, kā arī izsakām milzīgu pateicību viskvēlākajiem futbola līdzjutējiem, bērnu vecākiem, brāļiem māsām un visiem visiem pārējiem, kas turēja īkšķus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *