22.uzvara sezonā!

26.10.

Šodien Tukuma pilsētā Pauzera pļavās, mākslīgā seguma laukumā, kārtējo Komanda.lv 1. līga čempionāta spēli aizvadīja turnīra uzvarētāji – FK Tukums 2000 / TSS, uzņemot FK Auda.
Jau ar spēles pirmajām minūtēm, lai arī mājniekiem “neko vairs nevajag”, bet viesiem tieši otrādi, “ļoti vaig”, spēles grožus savā rīcībā pārņēma mājnieki. Lai arī pārsvars laukumā spēles pirmajā puslaikā bija gana nospiedošs, ar vārtu gūšanu nesekmējās, vienmēr pašā noslēgumā nedaudz pietrūka. Vienus vārtus tukumnieki tomēr guva, kad pašā puslaika izskaņā precīzs bija Daniel Pelcis.


Otrā puslaikā mājnieku pārsvars jau pazuda, jo viesi ļoti izmisīgi cīnījās par punktiem, un līdz ar to arī medaļām kopvērtējumā. Pāris epizodēs mājniekus glāba šīs spēles MVP – Iļja Isaevs.

Protams labas vārtu gūšanas epizodes arī bija tukumniekiem, bet līdzīgi kā pirmajā puslaikā, noslēdzošais sitiens neizdevās.
Spēle noslēdzās ar minimālu tukumnieku uzvaru, jau 22. šajā sezonā. Vēl iespējams atzīmēšanas vērts ir fakts, ka šajā spēlē savu debiju Komanda.lv 1. līga piedzīvoja piecpadsmitgadīgais Daniels Milais.
“Kārtīgs rudens, vai turnīra noslēguma mačs. Pretiniekiem trīs punkti ļoti nepieciešami lai ieķertos cīņā par medaļām, un šī spēle viņiem bija ļoti, ļoti svarīga. Toties mums motivācija nav tajā augstākajā līmenī, un mums nav tā īsti jāplēšas dēļ šiem trīs punktiem. Ja vēl pirmajā puslaikā mums bija lielāks pārsvars, tad otrajā puslaikā jau spēles raksturs izlīdzinājās. Mums tādus īsti teicamus vārtu gūšanas momentus izveidot īsti neizdevās, pie mūsu vārtiem vienīgos momentus paši izveidojām dēļ pozicionālām un taktiskām kļūdām, tāpēc arī spēle iegāja tādā gultnē, un bija gana līdzīga. Iznākums varēja būt jebkāds, bet domāju ka sezonā ieguldītais darbs nostrādāja mūsu labā, un trīs punkti šoreiz mums. Protams neskatāmies uz spēli, ļaujam spēlēt visiem. Arī nākamā spēle mums būs līdzīga, noteikti arī JDFS Alberts cīnīsies par trīs punktiem, jo arī viņi vēl cīnās par medaļām, viņiem arī rīt ļoti svarīga cīņa pret SK Super Nova. Tāpēc protams izmantojot izdevību, uzaicinu visus mūsu līdzjutējus uz šīs sezonas pēdējo mājas spēli nākamajā sestdienā, jo tad līdz oficiālajām spēlēm būs kāds laiciņš jāpagaida”, pēc uzvaras pār FK AUDA teica komandas galvenais treneris Jurgis Kalns.

Lai visu šo sasniegtu, vēlamies teikt lielu paldies Tukuma Novada PašvaldībaCanellaCHILI GRILLSIA Tipogrāfija Universums ASia TelmsSIA “Vertex projekti”.
Komandas slāpes, gan treniņos, gan spēlēs remdē pats labākais ūdens – paldies Ķekavas Avots.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *