Uzvaram svarīgā mājas spēlē!


10.08.

Šodien Tukuma pilsētas stadionā, FK Tukums 2000 / TSS uzņēma ilgu laiku sekojošo komandu SK Super Nova. Lai ari viesu komanda Komanda.lv 1. līga čempionātā izkritusi no pirmā trijnieka, kas noteikti pretiniekus motivēja vēl vairāk.

Tukumniekus pirmajā puslaikā vadībā izvirzīja Dāvis Sandis Strods, realizējot soda sitienu. Lai ari pārsvars piederēja mājniekiem, pirmais puslaiks noslēdzās ar 1 – 0. Otrā puslaika vidū tukumnieku pārsvaru dubultoja Loulou Pahama, un likās ka uzvara rokā…., bet viesi domāja savādāk. Spēles izskaņā tukumnieki paši sev “atveda”vārtus, un ari daudz netrūka lai viņi rezultātu izlīdzinātu. Mājnieki pārsvaru nosargāja 2 – 1 svarīga uzvara.
Par spēles labāko spēlētāju tika nominēts Toms Aizgravis.


“Smaga spēle, kādu arī gaidījām, protams labi ka izcīnījām trīs punktus. Pirmajā puslaikā jau vaidzēja realizēt savus momentus un palielināt pārsvaru, tādejādi nomierinot spēli, to izdarījām otrajā puslaikā. Pēc tam savu 100 % izdevību neizmantoja Kristers Eduards Švāns, kurš no 5 m sita virsū vārtsargam. Pie 3 – 0 noteikti ka būtu spēle nomierinājusies, un nebūtu lieku satraukumu. Bet mēs Tukums tā nemākam, izskaņā atvedam nesaprotamus vārtus, un tūlīt pēc tam pēc centrējuma, zaudējam gaisa divcīņā, un šoreiz mūs glāba vārtsargs. Būtu 2 – 2, rezultāts, kas nepavisam neatspoguļotu spēli. Iespējams mums traucē bailes pazaudēt to iekrāto punktu pārsvaru, un pārāk daudz skatāmies atpakaļ, bet mums jāiet uz priekšu, jāsit iekšā. Cerams nākamajās spēles to arī izdosies realizēt jo pie tā pastiprināti piestrādāsim. Redzot rezultātus, izskatās, ka nākošā spēle atkal būs līderu duelis, jābrauc uz Baldoni spēlēt pret FK Auda”, optimismu pec smagas uzvaras nezaudēja komandas galvenais treneris Jurgis Kalns.
Paldies Tukuma Novada PašvaldībaCHILI GRILLSIA Tipogrāfija Universums ASia Telms.
Komandas slāpes, īpaši šajā karstajā laikā, gan treniņos, gan spēlēs remdē pats labākais ūdens, paldies Ķekavas Avots.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *