U – 8 krāj neatsveramu pieredzi.

05.08.

Jau vakar informējām, ka mūsu U – 11 zēnu komanda triumfēja Baltic Sea Cup 2019 savā vecuma grupā, bet arī jaunākie kluba biedri šajā pašā turnīrā demonstrēja atzīstamu sniegumu. FK Tukums 2000 / TSS U – 8 (2011.dz.g.) sava trenera Sergejs Kovaļovs vadībā, uzreiz ar divām samērā līdzīgām (izlozētām) komandām, visu nedēļas nogali plosījās Rojā.

Visas komandas šajā turnīrā tika sadalītas divās apakšgrupās, kur aizvadīja viena apļa sacensības. Pirms rezultātu apskates darīsim zināmu faktu, ka komandas izlozēja paši spēlētāji. Nebija pozīcijas, labākie un ne tik labie, vienkārša loterija. Kā saka zēnu treneris Sergejs Kovaļovs, jātrenējas un jāspēlē visiem, tāpēc lai neteiktu, ka kāds labāks, kāds stiprāks, vai savādāk, izlozējām komandas. Pēc nedēļas rezultāti jau aizmirsīsies, bet izloze noteikti ka nē.
A.grupā tukumnieku pirmā komanda ar 2 – 0 pārspēja SK Super Nova 1 komandas zēnus, ar minimālo 1 – 0 uzvarēja Ogres SC, ar graujošo 10 – 0 nekādas izredzes SK Super Nova (Suntaži). gana pārliecinoši, rezultāts 7 – 1 sagrauta FS Skonto 1, un noslēgumā mierizlīgums 2 – 2 ar Talsu komandas zēniem. Šāds sniegums ļāva ieņemt grupā otro vietu, jo labāki papildrādītāji izrādījās talseniekiem. Cīņā par medaļām, par trešo vietu, FK Tukums 2000 / TSS jaunā maiņa ar 2 – 0 pārspēja Mārupes SC.
B.grupā, jaunie tukumnieki ar 1 – 0 bija pārāki pār SK Super Nova 2 zēniem, ar 1 – 4 nācās piekāpties FS Skonto 2, ar minimālo 0 – 1 zaudējums SC Mārupe vienaudžiem, 0 – 0 neizšķirts ar SK Super Nova (Sigulda). LBF Daugava jaunie tukumnieki apspēlēja ar 6 – 1, un grupu turnīra izskaņā 1 – 1 pret Pskov Strela no Krievijas. Ar izcīnītiem 8 punktiem, atkal pēc papildus kritērijiem, tukumniekiem 4 vieta, un cīņa par 7. – 8. vietām, diemžēl neveiksme pret SK Super Nova puikām. un kopumā 8 vieta.

Apsveicam un lepojamies ar zēnu parādīto pašatdevi laukumā, ticam ka lielākās uzvaras šiem zēniem ir tikai priekšā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *