Soļojam uz priekšu!

15.06.

Šodien Ķekavā, Audas stadionā, FK Tukums 2000 / TSS aizvadīja Viensviens Latvijas kausa otrā posma (šajā sacensību sadaļā iesaistās Komanda.lv 1. līga čempionāta komandas) pirmās kārtas spēli.
Izloze bija kopā savedusi divas Komanda.lv 1. līga komandas, un tukumnieki brauca ciemos pie FK AUDA.


Jau pašā spēles sākumā, Tukumniekus vadībā izvirzīja Miks Babris, vēl jo vairāk, spēles desmitajā minūtē tablo jau vēstīja 0 – 2 tukumnieku labā, precīzs raidījums Einārs Blumers. Otrā puslaika noslēguma daļā Einārs Blumers panāca jau nepieklājīgo 3 – 0. Puslaika izskaņā mājnieki vienus vārtus atguva. Otrā puslaika vidū, kad sākās spēlētāju maiņas, savu iespēju lieliski izmantoja Rūdolfs Fogelis, gūstot vērtus aptuveni vienu minūti pēc došanās laukumā. Spēlei punktu pielika Kristers Eduards Švāns. 5 – 1 gana pārliecinoša uzvara, un nopelnīta ceļazīme uz nākamo kārtu.


“Paldies visiem līdzjutējiem, kas bija izvēlējušies šo jauko sestdienas pēcpusdienu pavadīt kopā ar mums, cerams, ka nelikām vilties.
Ja runājam par spēli, jā, diezgan pārliecinoša uzvara. Labi, ka spēles sākumā guvām ātrus divus vārtus, tas nedaudz atslābināja komandu. Jo pirms spēles bija nelielas bažas, dēļ laukuma seguma, atkal jāpāriet uz mākslīgā seguma laukumu – jūnijā spēlēt uz sintētikas nav tā jaukākā lieta. Bet paldies čaļiem, tikām galā ar uzdevumu, un beigās spēle sanāca pat daudz vieglāka nekā gaidījām. Lai arī 4 – 5 pamatsastāva spēlētāji šajā spēlē nepiedalījās, komandas spēli tas būtiski neietekmēja. Abu francūžu prombūtnē, spēlētāji, kas spēlēja viņu pozīcijās ar uzdevumiem tika galā labi, un arī guva vārtus.
Izmantojot iespēju, vēlos visiem novēlēt priecīgus Līgo svētkus !!!”, pēc spēles par iespaidiem dalījās komandas galvenais treneris Jurgis Kalns.

Paldies Tukuma Novada PašvaldībaSia TelmsCanellaCHILI GRILLTipogrāfija Universums A
Komandas slāpes, gan treniņos, gan spēlēs remdē pats labākais ūdens, paldies Ķekavas Avots.

©️Pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz FK Tukums 2000 obligāta.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *