Smaga uzvara.


06.07.

Šodien 11.kārtas spēlē Komanda.lv 1. līga čempionātā FK Tukums 2000 / TSS uzņēma FC New Project.
Lai arī komandas turnīra tabulā atrodas tabulas pretējos galos, spēle izvērtās gana smaga un asas cīņas pilna.

Spēles pirmajā puslaikā, lai arī tukumniekiem piederēja teritoriāls pārsvars, līdz tādiem īstiem vārtu gūšanas momentiem nenonāca. Viesi gana meistarīgi centās atbildēt ar pretuzbrukumiem, kas brīžam arī radīja saasinājumus pie mājnieku vārtiem. Otrā puslaika sākumā Jurgis Kalns veica uzreiz trīs maiņas, kas arī deva rezultātu. Pēc Atis Ozols lieliska izrāviena un centrējuma pa laukuma labo malu, ar galvu vārtus guva tikko laukumā nākušais Loulou Pahama 1 – 0. Lai arī mājniekiem bija vēl vairākas labas izdevības, diemžēl rezultāts nemainījās, un spēlei noslēdzoties tablo rādīja minimālo 1 – 0.
Par spēles labāko spēlētāju tika atzīts Atis Ozols, apsveicam Ati.

“Smaga uzvara, grūta spēle.Mēs jau gatavojāmies šādai spēlei, jo pretinieku komanda ir sapulcinājusi gana meistarīgus spēlētājus, un arī cīņasspars ar kādu viņi šodien darbojās, mums radīja zināmas problēmas. Iespējams papildu motivāciju pretinieku komandi deva incidents pirmā apļa spēlē? Kāpēc viņi atrodas tik zemu turnīra tabulā nezināšu atbildēt, iespējams neregulārs treniņu process vai citi iemesli, to es nezinu, bet es uzskatu, ka šī komanda šogad Komanda.lv 1. līga čempionātā var cīnīties par medaļām. Šodienas spēles plāns nostrādāja, otrajā puslaikā veiktās maiņas atnesa vēlamo rezultātu, un pats galvenais – trīs punkti turnīra tabulā tika ierakstīti. Tagad sākam gatavošanos nākamajai spēlei, kur pie mums uz Tukumu nākamajā svētdienā brauks FK Ventspils Futbola Klubs, lai viensviens Latvijas kausa izcīņā samērotu spēkus. Protams izlozē saņemt pretī eirokausu komandu nav tā pati labākā iespēja, bet no otras puses, mums būs iespēja sevi ieraudzīt uz Virslīgas komandas fona. Domāju, ka šajā spēlē labi varēs redzēt visas labās un sliktās lietas. Cik zinu nākamajā nedēļa ir Tukuma pilsētas svētki, tad visi laipni aicināti arī uz futbola svētkiem nākamajā svētdienā, spēles sākums 14.00.
Protams liels paldies visiem skatītājiem, ir ļoti patīkami apzināties, ka mūsu komandai atbalstītāju pulks paliek ar vien lielāks, un arī krietni skaļāks”, tā komandas galvenais treneris Jurgis Kalns pēc izcīnītās uzvaras.
Paldies Tukuma Novada PašvaldībaSia TelmsCanellaCHILI GRILLSIA Tipogrāfija Universums A.
Komandas slāpes, gan treniņos, gan spēlēs remdē pats labākais ūdens, paldies Ķekavas Avots.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *