Rojā krekli otrādāk!!!


04.08.

Šodien Rojā, noslēdzās jauniešu futbola turnīrs, ar gana skaļu nosaukumu, Baltic Sea Cup 2019 U – 11 (2008.dz.g.) vecuma grupā. FK Tukums 2000 / TSS tika pārstāvēts ar divām komandām. Pirmajā komandā, tajā jaunajiem futbolistiem futbola iemaņas nav tik noslīpētas, kuri arī iespējams nedaudz vēlāk futbola zinības sākuši apgūt, un mānīgi, bet ar otro Nr. tika pārstāvēta FK Tukums 2000 / TSS pamatkomanda. Zēniem kuri tikai cīnās par iekļūšanu pamatkomandā, protams uz rezultātiem nav jāskatās, katrs izspēlējās līdz spēku izsīkumam, un arī šādos turnīros krātā pieredze vairo puišu meistarību, kā arī palīdz labāk saprast pie kā vēl jāpiestrādā.


FK Tukums 2000 / TSS savā apakšgrupā, kur katrā bija sešas komandas, ar 4 – 2 pārspēja SK Super Nova 1 komandas zēnus, ar 8 – 0 sagrāva FK Dinamo 2 jauno maiņu, ar 7 – 0 Ogres SC. Nedaudz spraigāka cīkstēšanās sanāca pret FS Meta, rezultāts 4 – 1, un 4 – 0, nekādas cerības Riga FC / SK Kengaroos. Pārliecinošas piecas uzvaras, un nopelnīta vieta lielajā finālā, kur pretī stājās arī zaudējuma rūgtumu nepazinušie SC Balvi. Nekāda dižā spēkošanās nesanāca, 4 – 0 pārliecinoša tukumnieku uzvara, un Baltic Sea Cup 2019 ceļo uz Tukumu.


Labākā spēlētāja nomināciju tukumnieku rindās godam nopelnīja Marko Ķere.
par visa turnīra labāko vārtsargu tika atzīts FK Tukums 2000 / TSS vārtu drošības sargātājs Kārlis Jansons.

Apsveicam komandas spēlētājus un viņu treneri Atis Kovaļovs ar parādīto labo sniegumu, novēlam daudz skaistu uzvaru turpmākajās cīņās, lepojamies.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *