Rēzeknē pārtrūkst uzvaru sērija.


20.07.

Šodien, Komanda.lv 1. līga čempionāta ietvaros FK Tukums 2000 / TSS devās uz izbraukuma spēli Rēzeknē, pret vietējo Rēzeknes FA/BJSS. Atgādināsim, ka pirmā apļa spēlē tukumnieki pārliecinoši pieveica rēzekniešus, šajā spēlē iznākums savādāks. Atskanot spēles beigu signālam tablo vēstīja 1 – 1, tātad pirmo reizi šajā sezonā tukumnieki laukumu neatstāja kā uzvarētāji.


“Pēc kausa spēles, šādas vai līdzīgas aizdomas jau ik pa brīdim galvā bija, bet protams negribēju ticēt, ka tā arī būs. Spēles 15.minūtē rezultātam bija jābūt 3 – 0, un viss būtu nokārtots, bet neiesitām savas iespējas, arī rēzekniešu vārtsargs pelnījis uzslavu, pāris momentos tiešām glāba savu komandu. Pirmo puslaiku noslēdzām atrodoties vadībā, bet komanda pēc daudzajām sākuma iespējām bija tā kā nedaudz atslābinājusies. Otrajā puslaikā spēle pajuka, sākām spēlēt viņu futbolu, iespējams, ka pārliecība bija pārvērtusies par pašpārliecinātību. Otrā puslaika izskaņā pēc kļūdas ielaidām vārtus, uzvarēt nespējām, un pirmo reizi sezonā zaudējām punktus. Protams ir dusmas, ja nospēlē 1 – 1 pret komandu, kas visas spēles laikā neizdara nevienu sitienu pa vārtiem, jo arī vārtu guvums, likās, ka bija domāta kā piespēle, bet vēl lielākas dusmas ir par nerealizētajiem momentiem. Ar šādu attieksmi laukumā labāk tad nedoties.
Tagad gatavojamies nākamās nedēļas nogales duelim ar Smiltenes komandu, kas izvirzījusies čempionāta otrajā vietā, pārspējot Super Nova komandu, mūs sagaida patiešām smaga spēle”, tā komandas galvenais treneris Jurgis Kalns pēc spēles Rēzeknē.

Nākamā spēle FK Tukums 2000 / TSS komanai 27.jūlijā, kad Tukuma viesosies otrajā vietā esošā FA Smiltene / BJSS, spēles sākums 17.00.

Paldies Tukuma Novada PašvaldībaSia TelmsCanellaCHILI GRILLTipogrāfija Universums A
Komandas slāpes, gan treniņos, gan spēlēs remdē pats labākais ūdens, paldies Ķekavas Avots.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *