Pārliecinoši uzvaram otrās vietas īpašniekus.

27.07.

Šodien, Komanda.lv 1. līga čempionāta spēlē FK Tukums 2000 / TSS uzņēma otrajā vietā esošo komandu FK Smiltene / BJSS. Protams bija gaidāms īsts līderu derbijs, bet .. šoreiz nesanāca. Derbijs jau protams notika, tikai intrigas, tās gan pietrūka.


Ar spēles pašu sākumu, mājnieki pieteicās,ka būšot “pirmais numurs, viesi to pieņēma, un vairāk vai mazāk stīvēšanās ilga līdz pirmā puslaika otrajai pusei. kad viesu vārtus atslēdza Loulou Pahama. Pāris minūtes vēlāk, ar lielisku sitienu atmuguriski pāri savai galvai, jeb tā saukto “šķērīti”, pārsvaru dubultoja Shuma Nagamatsu. Un šeit arī viesu pretestība sabruka. Puslaikā ejot 2 – 0.
Otrajā puslaikā tukumnieki jau spēlēja atraisītāk, un bija tikai jautājums, kad? Spēles 68.minūtē, no aptuveni metriem 30, realizējot standarta sitienu, precīzs bija Pāvels Pilats. jau minūti vēlāk Terrence Muimba pārsvaru palielināja līdz 4 – 0, un ar to nebija gana, aptuveni desmit minūtes līdz spēles beigām, Terrence Muimba uzstādīja arī spēles beigu rezultātu 5 – 0.

Par spēles zvaigzni, jeb MVP, pelnīti tika nominēts Pavels Mihadjuks.

“Pēc diezgan neizteiksmīga spēles sākuma, beigās atmodāmies, un viss bija kārtībā. Protams, visi gribējām pēc iespējas ātrāk aizmirst iepriekšējo spēli, tāpēc pirmajā puslaikā ar komandas sniegumu nebiju apmierināts, jā, tablo rādīja 2 – 0, tas ari palīdzēja, čaļi atbrīvojās, un tad jau aizgāja. Protams, rezultāts varēja būt krietni lielāks, paši neiesitām vēl, un arī vairākas reizes viesu vārtsargs darbojās lieliski. Bija ļoti svarīgi šajā spēlē atgūt pārliecību saviem spēkiem, un tas arī izdevās, turnīra tabulā palielinājām savu pārsvaru, kas arī ir galvenais patreiz. Nākamā spēle izbraukumā, uz mākslīgā seguma laukuma, tātad arī treniņos pārejam uz mākslīgo segumu, lai cik tas nebūtu nepatīkami, diemžēl tā ir mūsu futbola ikdiena, ne visi var spēlēt uz dabīgā seguma laukumiem. Nekas, gatavosimies, pamainīsim arī pirmsspēles treniņu, jo jāspēlē sava spēle ir ar pirmo minūti.
Liels paldies skatītājiem, kas atnāca mūs atbalstīt, neskatoties uz karsto laiku”, tā komandas galvenais treneris Jurgis Kalns pēc šīsdienas uzvaras.
Paldies Tukuma Novada PašvaldībaSia TelmsCanellaCHILI GRILLTipogrāfija Universums A
Komandas slāpes, īpaši šajā karstajā laikā, gan treniņos, gan spēlēs remdē pats labākais ūdens, paldies Ķekavas Avots.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *