Paldies Liepāja !

16.06.

Šodien Liepājā, noslēdzās viens no lielākajiem futbola turnīriem “Dobrecova Cup 2019”. Kā jau informējām, Tukuma pārstāvniecība šajā lielajā futbola turnīrā bija pārstāvēta trīs vecuma grupās.


U – 13 komanda pēc uzvaras un neizšķirta pirmajā dienā, sestdien ar minimālo 1 – 2 atzina FK Baltika pārākumu, un ar 0 – 2 piekāpās lietuviešu Žalgirietis FM zēniem. Ar šādiem rezultātiem trešā vieta grupā, un spēles par 9/12.vietām. Kur jau šodien pirmajā spēlē ar 1 – 0 uzvarēti FM Klaipeda 2 jaunie futbolisti, un noslēdzošajā cīņā ar tādu pašu minimālo 0 – 1 piedzīvos zaudējums pret FM Klaipeda. Komanda izcīnīja 10.vietu 20.komandu konkurencē.
U – 9 zēni pēc divām uzvarām piektdien, arī sestdienas pirmajā spēlē svinēja uzvaru, 7 – 2 uzvarēti Parnu Poseidon zēnu no Igaunijas. Nodrošinot ar trīs uzvarām grupā pirmo vietu, izslēgšanas kārtas spēlē tikai pēcspēles sitienu sērijā tika pārspēti Futbola Parks Academy. Nākamajā spēlē katastrofa, 1 – 10 pret RFS. Noslēdzošās dienas pirmajā spēlē ar 2 – 3 minimāls zaudējums FK Atmosfera no Lietuvas, un noslēgumā, ar 6 – 0 uzvarēti SSHOR-5 Kaliningrad/2. Komanda 32 komandu konkurencē izcīnīja septīto vietu.
U – 8 zēni, pēc uzvaras un zaudējuma piektdien, sestdienas rītā iepriecināja visus līdzjutējus ar uzvaru pār FK Gintaras komandu no Lietuvas 2 – 1. Savā grupā izcīnīta otrā vieta, kas 1/16 finālā pretī solīja E grupas uzvarētājus FA Šiauliai. Sīvā cīņā. jaunie tukumnieki spēj uzvarēt šajā mačā, un turpināt cīņu par medaļām, rezultāts 2 – 0. Laikam visus spēkus atstājot iepriekšējā spēlē, 1/8 finālā zaudējums 0 – 3 pret Sshor-5 Kaliningrad. Šodien, cīņās par 5/8 vietām pirmajā spēlē ar 4 – 0 pārspēti KFA Klaipeda jaunie futbolisti, un cīņā par 5/6 vietu, zaudējums 3 – 9 RFS komandas zēniem. 32 komandu konkurencē izcīnīta sestā vieta, ir gana atzīstams sniegums.


Liels paldies visiem spēlētājiem, treneriem un atbalstītājiem, kas bija kopā, vai kaut domās turēja īkšķus, par mūsu jaunajiem futbolistiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *