Karstas cīņas “Baltic Sea Cup” 2019!

29.07.

Pagājušās nedēļas nogalē, trīs dienu garumā Rojā, tika aizvadītas starptautiskās sacensības futbolā “Baltic Sea Cup” 2019 izcīņa U – 10 (2009.dz.g.) vecuma grupā.

Protams uz netālu esošo Rojas turnīru devās arī FK Tukums 2000 / TSS jaunā maiņa. Apakšgrupu cīņās, pirmajā dienā, ar 6 – 2 pārspēja JFC Skonto un ar graujošo 9 – 0 SK Vēsma jaunos futbolistus. Otrajā dienā, noslēdzošajā apakšgrupas spēlē, ar 13 – 0 nekādas izredzes FK Baltika zēniem, un pelnīta pirmā vieta grupā, kas ļāva cīnīties fināla cīņas par pirmajām četrām vietām. Sestdienas izskaņā, pirmajā finālspēlē pēriens 0 – 4 no SK Super Nova audzēkņiem. Svētdienā, ar 5 – 0 vēlreiz apliecināts pārākums pār JFC Skonto, un noslēdzošajā spēlē, 2 – 4 atzīts turnīra uzvarētāju – FA Ventspils pārākums. trim komandām vienāds punktu skaits fināla četriniekā, un ņemot vērā papildus kritērijus, jaunajai FK Tukums 2000 / TSS maiņai bronzas godalgas.


Apsveicam komandas spēlētājus, trenerus Kristaps Gailis un Toms Aizgravis, kā arī visus līdzjutējus par izturību kaismīgā līdzi jušanā trīs dienu garumā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *