Daudz laimes Tukums!


14.07.

Brīdī, kad Tukuma novadā tiek svinēti Tukuma svētki, Viensviens Latvijas kausa izcīņas TOP 16 komandām, tukumniekus gaidīja spēcīgs pretinieks – FK Ventspils.

Spēles pirmajās piecās minūtēs ritēja iespējams nedaudz izlūkojoša, piesardzīga spēle, kuras gaitai ritot, mājnieki laukumā acīmredzami sāka justies ar vien drošāk un drošāk. Pirmais pārsteigums, viesu ne visai aktīvajai spēlei, par ko tā tika arī sodīta, pienāca astotajā minūtē. Pēc pasīvas darbības aizsardzībā, Terrence Muimba nocīnījās pie gala līnijas un viņa centrējumu ar galvu noslēdza Kristers Eduards Švāns. 1 – 0🔥. Protams Virslīgas komanda ar tādu spēles pavērsienu nebija mierā, un devās atspēlēties. Visi skaistie plāni pagaisa jau pēc piecpadsmit minūtēm, Loulou Pahama tika galā ar viesu aizsardzību, un ar galvu skaisti pārcēla bumbu pāri vārtsargam. 2 – 0🔥🔥. Pārpildīto skatītāju tribīņu uzmundrināti, tukumnieki neiesēdās aizsardzībā, un tas nesa augļus. Spēles 38.minūtē pārkāpumu savā soda laukumā izdarīja ventspilnieki, par ko viņus no 11 m atzīmes sodīja Dāvis Sandis Strods. 3 – 0🔥🔥🔥. Pāris minūtes līdz puslaika beigām, otro dzelteno kartīti savā priekšā ieraudzīja Loulou Pahama, ja otrajā epizodē arī soģim varētu piekrist, tad pirmā “dzeltenā” rada daudzus un neskaitāmus jautājumus.
Otrā puslaika sākumā, ventspilnieki cerot uz brīnumu turpināja spēlētāju maiņas, un jau 51.minūtē visas trīs maiņas bija izdarītas, jāglābj kas vēl glābjams. Bet kā jau futbolā bieži gadās, tas nostrādāja pretēji. Terrence Muimba apspēlēja laukuma kreisajā malā vairākus viesu spēlētājus, tāla piespēle mainot malu, Atis Ozols lieliski apstrādā bumbu un centrē, kur slaidā lēcienā pēdējo naglu ventspilnieku zārkā iedzen Kristers Eduards Švāns. 4 – 0 🔥🔥🔥🔥, FK Tukums 2000 / TSS palielina pārsvaru spēlējot mazākumā!!. Lai arī viesu komanda turpinoties spēles ritējumam ieguva ar vien lielāku teritoriālo pārsvaru, un arī 70 minūtē vienus vārtus atguva, ar to bija par maz lai pārspētu Komanda.lv 1. līga turnīra līdervienību. 4 – 1, daudz laimes Tukums.


“Vēlētos visus apsveikt Tukuma pilsētas un Tukuma futbola svētkos, šodien izcīnījām lielu uzvaru, šī varētu būt ļoti jauka futbolistu dāvana Tukumam svētkos. Ja runājam par spēli, tas bija ļoti patīkami spēlēt tik pilnu tribīņu priekšā, un protams, pati spēle nevienam nelika vilties. Esmu lepns par savu komandu, par spēles plāna izpildi, par cīņassparu un pašatdevi laukumā. Tiešām laba spēle. Protams, bijām gatavojušies šai spēlei īpaši, jo šajā spēlē mums bija iespēja sevi redzēt uz Virslīgas komandas fona, šajā spēlē bijām labāki. Saprotam, ka tā ir tikai viena spēle, būsim reālisti un nesāksim pāragri priecāties, jo mēs esam tikai lielā un garā ceļa sākumā, mums vēl ļoti daudz darāmā. Tagad gatavosimies nākamajām divām Komanda.lv 1. līga čempionāta spēlēm, kas solās būt smagas – izbraukums uz Rēzekni un mājās pret Smilteni. Sveiciens svētkos! “, tā FK Tukums 2000 / TSS komandas galvenais treneris Jurgis Kalns.

Nakamā spēle tukumniekiem izbraukumā 20.jūlijā Rēzeknē, kur Komanda.lv 1. līga čempionāta ietvaros tiksimies ar Rēzeknes FA / BJSS.

FK Tukums 2000 vārdā sveicam visus tukumniekus svētkos, esam patiesi lepni par Jūsu lielisko atbalstu šodienas ne būt tik vieglajā cīņā. Ar vairogu, vai uz tā!!!

Paldies Tukuma Novada PašvaldībaCanellaCHILI GRILLSia TelmsSIA “Vertex projekti”Tipogrāfija Universums A
Komandas slāpes, gan treniņos, gan spēlēs remdē pats labākais ūdens, paldies Ķekavas Avots.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *