Vienīgie!

11.05.
🔥🔥🔥
Šodien, Komanda.lv 1. līga čempionāta 6.kārtas centrālā spēle notika Olainē, kur SK Super Nova komanda uzņēma FK Tukums 2000 / TSS komandu. Abas vienības iepriekšējās piecās kārtās bija izcīnījušas tikai uzvaras, vēl vairāk, SK Super Nova iepriekšējās kārtās vēl nebija zaudējuši nevienus vārtus. Bez šaubām, kārtas centrālā spēle.


Spēle, kā jau bija gaidāms, bez kompromisa cīņa par katru laukuma centimetru. Pirmajā puslaikā komandas spēli iesāka nedaudz piesardzīgi, bet protams, spēlei iekarstot, iekarsa arī spēlētāju prāti un pieņemtie lēmumi. Pirmajā puslaikā vārti tā arī netika gūti, un pārtraukumā ejot bezvārtu neizšķirts. Otrā puslaika sākums, pirmā turpinājums, smaga cīņa pa visu laukumu, ko apliecina arī spēles galvenā tiesneša Andra Treimaņa parādītās astoņas dzeltenās kartītes spēles laikā. Spēles galvenais pavērsiens notika otrā puslaika vidū, kad Daniel Pelcis filigrāno piespēli pagarināja, tikko spēlē iesaistījies Kristers Eduards Švāns. Tikai divas minūtes iepriekš nācis laukumā, Kristers vārtus guva ar pirmo pieskārienu bumbai spēles laikā. Visi turpmākie vārtu gūšanas mēģinājumi abām komandām bija nesekmīgi, nenoliedzot, ka šie ir viss smagāk nākušie trīs punkti šīs sezonas gaitā.
“Smaga darba uzvara, bet liels prieks par izcīnīto uzvaru. Spēli iesākām pēc sava plāna. Jau ap pirmā puslaika vidu sākām pāriet uz viņu piedāvāto spēli, tālas garās piespēles, un divcīņas pa visu laukumu. Viniem priekšā bija divi liela auguma, masīvi uzbrucēji, nebija viegli viņus noturēt. Iesaistījāmies pretinieka piedāvātajā spēlē, varbūt kāds teiks, ka tas tāds kā angļu futbols, es teiktu nefutbols. Līdzko sākām spēlēt savu spēli, tā mums arī veidojās kādas iespējas un varianti, kā metāmies skrieties, tā zaudējām spēles pavedienu. Prieks par Kristeru, ar pirmo pieskārienu bumbai – vārti, nospēlēja kā uzbrucējam jāspēlē, bija savā vietā, un izdarīja to, ko no uzbrucēja prasa. Ļoti svarīgi trīs punkti.
Milzīgs paldies daudzajiem atbalstītājiem, kas neskatoties uz atklāšanas spēli hokeja čempionātā, bija atraduši laiku un iespēju, un bija atbraukuši atbalstīt savu komandu. Izmantojot izdevību, apsveicu arī visus ar Latvijas hokeja izlases veiksmīgo startu pasaules čempionātā. Paldies jums, bija tiešām patīkami sajust Jūsu atbalstu spēles laikā. Protams gaidām visus nākamajā sestdienā, kad mums priekšā būs vēl viena smaga spēle, ar trešās vietas īpašniekiem, FK Auda. Ar šo spēli iesāksim vasaras sezonu, jo šī būs pirmā spēle Tukuma pilsētas stadionā, uz dabīgās zāles laukuma. Mēs ceram uz Jūsu atbalstu. Paldies”, pēc svarīgo trīs punktu izcīnīšanas ar iespaidiem dalījās komandas galvenais treneris Jurgis Kalns.

Nākamā spēle FK Tukums 2000 / TSS komanda nākamajā svētdienā, 19.maijā, kad Tukuma viesosies FK Auda komanda.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *