Uzvara turnīrā pie draugiem Pluņģē!

14.04.
Trīs dienu garumā, Tukuma sadraudzības pilsētā Pluņģē, FK Tukums 2000 / TSS U – 15 komanda piedalījās mājnieku organizētajā futbola turnīrā “Plunges taure 2019”.
Trīs dienu garumā, jaunie tukumnieki aizvadīja kopā sešas spraigas spēles.

Vislielāko uzvaru jaunie tukumnieki izcīnīja pārspējot Klaipedos FM 2006, kurā jaunie tukumnieki spēja piecas reizes sarūgtināt pretinieku vārtu vīru, savus vārtus nosargājot neskartus – 5 – 0. Ar 4 – 0 tika pārspēti “DJSŠ Prodmašstroj” , kā arī mājnieki FK Babrungas.Jau nedaudz sīvāka spēkošanās pret : Junostj”jaunajiem futbolistiem, lai arī rezultāts 3 – 0, spēle gana spraiga. Pati sīvākā cīņa, pret lietuviešu Fk Žalgirietis zēniem, jaunie tukumnieki spēja svaru kausus nosvērt savā labā, un izcīnīt uzvaru ar minimālo 1 – 0. Visas uzvaras un itkā pirmā vieta, bet nē. Turnīra nolikums nosaka, ka galīgā vietu sadale notiek izspēlējot finālus – pirmais pret otro, trešais pret ceturto, tā teikt zaudētājiem tiek dota otrā iespēja. Otrie bija Žalgirieša zēni, kuri vienīgos vārtus bija zaudējuši spēlē pret Tukumu. Arī finālspēlē, un atkal ar minimālu rezultātu 1 – 0 pārāki bija jaunie tukumnieki. Turnīrā kopumā gūti astoņpadsmit vārti, savi vārti nosargāti neskarti!!, pēc šādiem statistikas rādītājiem par uzvarētāju nav jautājumu.


Apsveicam komandas spēlētājus uz komandas treneri Artjoms Grudcins ar lielisko parādīto sniegumu pie Tukuma draugiem Plunge.

#FKTukums2000#Tukums#Futbols#Sports#Kajbumba#Uzvara

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *