Uzvara pirmajā spēlē Tukuma pilsētas stadionā.

19.05.

Nedaudz neierasti, bet svētdienā, FK Tukums 2000 / TSS komanda aizvadīja noslēdzošo spēli Komanda.lv 1. līga čempionāta septītajā kārtā, uzņemot trešajā vietā esošo FK AUDA.
Šī spēle bija pirmā šajā sezonā, ko Tukuma komanda aizvadīja Tukuma pilsētas stadionā, tātad arī pirmā mājas spēle uz dabīgā zāles seguma.


Līdzvērtīga spēle diemžēl bija aptuveni tikai pirmās desmit minūtes. Spēlei uzņemot apgriezienus, mājnieku pārsvars kļuva arvien nospiedošāks. Jau puslaika vidu, spēles groži pilnībā piederēja tukumniekiem, un visiem daudzajiem sanākušajiem skatītājiem bija skaidrs, ka tas ir tikai laika jautājums. Viesu komanda aizstāvējās godam, bet pašā puslaika izskaņā, viesu aizsardzības spēlētājus apsteidza Terrence Muimba. 1 – 0 puslaikā.
Otrajā puslaikā, kad mājniekiem nācās spēlēt pavēja pusē, pārsvars kļuva vēl nospiedošāks. Bet tomēr tas bija gana mānīgi, jo viesu komanda atbildēja centās atbildēt ar ātriem pretuzbrukumiem, un pāris reizes mājniekus glāba pēdējais aizsardzības bastions, vārtsargs Iļja Isajevs. Otrā puslaika vidū tukumnieku pārsvaru palielināja Pāvels Pilats, un noslēgumā, ar savu otro vārtu guvumu spēlē, beigu rezultātu uzstādīja Terrence Muimba. 3 – 0 un pārliecinoša uzvara pār trešajā vietā esošu FK AUDA vienību.

Par spēles labāko spēlētāju tika nominēts FK Tukums 2000 / TSS franču leģionārs Terrence Muimba.

“No sākuma, vēlētos izteikt lielu paldies visiem daudzajiem skatītājiem, kas šo svētdienas vakaru izvēlējās pavadīt kopā ar mums. Šī mums bija svarīga spēle, jo šī bija pirmā spēle, no vismaz astoņām, kuras aizvadīsim uz dabīgās zāles segumiem. Šis tomēr ir savādāks futbols kā uz mākslīgajiem segumiem, šeit gūt vārtus ir daudz grūtāk, un komandai kas aizsargājas, manuprāt ir vieglāk to izdarīt, ja salīdzinām ar mākslīgā seguma laukumiem. Par spēli, paši visu labi redzējāt, šodien mums bija liels pārsvars, nerealizējām daudzas labas vārtu gūšanas iespējas, bet tas šobrīd nav galvenais, galvenais ir izcīnītie trīs punkti turnīra tabulā. Sākam gatavoties nākamajai spēlei, kurā uzņemsim labu tempu uzņēmušo JDFS Alberts vienību”, tā pēc spēles komandas galvenais treneris Jurgis Kalns.

Nākamā spēle FK Tukums 2000 / TSS komandai jau nākamajā sestdienā, kad Tukumā viesosies JDFS Alberts, spēles sākums 17.00

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *