Uzvara pirmā apļa noslēdzošajā spēlē!

01.06.
Šodien, Komanda.lv 1. līga čempionāta noslēdzošo spēli pirmajā aplī aizvadīja FK Tukums 2000 / TSS komanda, Tukumā viesojās Grobiņas SC.


jau ar pašu spēles sākumu, tukumnieki viesiem lika saprast, ka šī spēle būs jāspēlē, jo mājnieki bija noskaņojušies tikai un vienīgi uzvarai. Pirmās piecpadsmit minūtes viesi aizstāvējās kā prata, bet tad ar precīzu raidījumu izcēlās Loulou Pahama. Ar to arī maisam gals bija vaļā, turpinājumā Terrence Muimba, tad atkal Loulou PahamaRinalds Kalnciems un Shuma Nagamatsu. Tik daudz vārtu protams priecēja sanākušos tukumnieku atbalstītājus. 5 – 0 jau dodoties pārtraukumā.


Otrajā puslaikā savu hattrick nodrošināja Loulou Pahama. No franču spēlētāja nedomāja atpalikt arī Japānas pārstāvis, un Shuma Nagamatsu turpinājumā guva vēl divus vārtus. Spēles gala rezultātu uzstādīja Kristers Eduards Švāns. 9 – 0, graujoša, bet pelnīta uzvara.


Par spēles labāko spēlētāju, jeb MVP tika nominēts Rinalds Kalnciems.

Pirmais aplis aizvadīts teicami, deviņas uzvaras deviņās spēlēs, pretiniekus pārspējuši esam 44 reizes, savus vārtus nenosargājuši tikai četras.

FK Tukums 2000 / TSS saka paldies visiem, ar kuru palīdzību mēs varam iepriecināt līdzjutējus ar daudzajām uzvarām.
Paldies Tukuma Novada PašvaldībaSia TelmsCanellaCHILI GRILL Tipogrāfija Universums A
Komandas slāpes, gan treniņos, gan spēlēs remdē pats labākais ūdens, paldies Ķekavas Avots.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *