Smagi trīs punkti izbraukumā.

13.04.
Šodien otrās kārtas spēli mūsu komanda aizvadīja izbraukumā, tiekoties ar komanda.lv pirmās līgas jaunpienācējiem – FC New Project.

Pēc pirmajā kārtā gūtā pārliecinošā panākuma, šī spēle bija kardināli pretēja, gan rezultāta ziņā, gan arī pašā spēles izpildījumā un kvalitātē. Pirmie vārti tika gūti pašā pirmā puslaika izskaņā, spēles rezultātu atklāja Loulou Pahama. Likās ka 43.minūtē gūtie vārti ir vārti “uz ģērbtuvēm”, tā nedomāja mājnieku komandas spēlētāji, puslaika pēdējā minūtē izlīdzinot rezultātu. Kad līdz spēles beigām bija atlikušas aptuveni 10 minūtes, uzvaras vārtus FK Tukums 2000 / TSS labā guva Einārs Blumers. Smaga grūta uzvara, bet neviens jau nav teicis ka būs viegli.
“Nekādi lielie komentāri par spēli nebūs, sliktākā spēle kopš esmu Tukumā, pat pirmās pārbaudes spēles bija saturīgākas. Iespējams pie vainas bija pārliecinošā uzvara pirmajā spēlē, tāpēc pats galvenais, ka ieguvām trīs punktus, nē, izrāvām trīs punktus spēles izskaņā”, ne īpaši runātīgs pēc smagās uzvaras bija komandas galvenais treneris Jurgis Kalns.


Apsveicam spēlētājus un treneru korpusu ar izcīnīto uzvaru.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *