Sezonas pirmajā spēlē pārrakstīta vēsture!


06.04.
Jā, tas ilgi gaidītais brīdis ir klāt, FK Tukums 2000 / TSS uzņemot Balvu SC komandu ir uzsācis lielo futbola maratonu, un startējis ar uzstādītu kluba rekordu, bet par visu pēc kārtas.


Ar spēles pirmajām minūtēm, daudzus klāt esošos skatītājus ar skaistām izspēlēm priecēja tukumnieki. Viesu komanda centās atbildēt vien ar pretuzbrukumiem, kuros īsti veiksmes nebija. Tukumnieki savus uzbrukumus veidoja ar vien bīstamākus, izvirzot lieliskās pozīcijās savus spēlētājus, bet trūka tikai paša galvenā, gūto vārtu. Puslaika vidū, lielisku izrāvienu labo malu veica Daniels Pelcis, kura centrējumu apsteidzot vārtsargu noslēdza Kristers Eduards Švāns. 1 – 0. Otros vārtus pašā puslaika izskaņā guva Einārs Blumers.
Pēc puslaika pārtraukuma, tukumnieki kāpināja spēle tempu, un balvēniešiem ar vien grūtāk bija izsekot tukumnieku izspēlēm, un 51.minūtē otro reizi precīzs bija Einārs Bumbiers. Pāris minūtes vēlāk, ar savu aktivitāti uzbrukumā 11 m soda sitienu nopelnīja Loulou Pahama, kuru pārliecinoši realizēja Dāvis Sandis Strods. Nākamie vārti vēl pēc 3 minūtēm, savu iespēju no standartsituācijas, trāpot lieliski vārtu stūrī, realizēja Loulou Pahama. 72.minūte, par lielo darbu laukumā tika atalgots Shuma Nagamatsu, lielisks tālšāviens no metriem 20, un 6 – 0. Nebūt ne sliktāks tālšāviens padevās arī Dāvis Sandis Strods. 86.minūtē savu iespēju realizēja uz maiņu nākušais Terrence Muimba. Pēc divām minūtēm atkal izcēlās Shuma Nagamatsu, vēl divas minūtes, un savus vārtus gūst Krists Krūmiņš. jau 10 – 0! Spēles kompensācijas laikā, praktiski minūti pēc iepriekšējā vārtu guvumu, spēles beigu rezultātu uzstāda Shuma Nagamatsu, gūstot savus trešos vārtus šajā spēlē. 11 – 0, ir uzstādīts jauns kluba rezultativitātes rekords pirmajā līgā, un sezona iesākta ar pamatīgu uzvaru.
Par šīs spēles MVP, jeb spēles vērtīgāko spēlētāju, tika nominēts FK Tukums 2000 / TSS komandas spēlētājs Loulou Pahama.

Apsveicam komandas spēlētājus un komandas trenerus ar izcīnīto uzvaru sezonas pirmajā spēlē, vēlam veiksmi turpmākajā sezonā.

Visu spēlētāju, un kluba vārdā izsakām lielu paldies par līdzjutēju skaļo un fantastisko atbalstu, Jūs bijāt mājas spēlēs atļautais, divpadsmitais spēlētājs laukumā.

FK Tukums 2000 / TSS saka paldies Tukuma Novada PašvaldībaTukuma Sporta skolaĶekavas Avots,
Tipogrāfija Universums ASia TelmsSIA “Vertex projekti”CanellaHerkuless, @Compact Tent Sia.

#FKTukums2000#Tukums#FutbolsKomanda.lv 1. līga#kajbumba

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *