Pelnīta uzvara piektās kārtas spēlē.


04.05.
Šodien, Pauzera pļavās, FK Tukums 2000 / TSS komanda aizvadīja Komanda.lv 1. līga čempionāta piektās kārtas spēli, uzņemot Dinamo Rīga / Staicele komandu.


Auksta duša pašā spēles sākumā tukumniekiem, tiesnesis nozīmē soda sitienu, kas arī tiek realizēts. Nonākuši iedzinējos, tukumnieki sāka kāpināt spēles tempu, bet tādu īsti bīstamu vārtu gūšanas momentu nebija. Viesi ļoti cītīgi sāka strādāt aizsardzībā, un visiem spēkiem centās spēli noturēt savā labā. Tukumnieku pārsvars pieauga, un gaisā jau virmoja pirmie vārti. Divas dzeltenās kartītes viesi nopelnīja laukuma vidusdaļā, bet trešajā epizodē, pārkāpums tika izdarīts pret Loulou Pahama, un tas tika izdarīts vārtsarga laukumā. Soda sitienu nekļūdīgi realizēja Dāvis Sandis Strods. Pāris minūtes vēlāk, lielisku soda sitienu no metriem divdesmit realizēja Shuma Nagamatsu, jau izvirzot tukumniekus vadībā. Vēl pēc piecām minūtēm izrāvienu pa laukuma labo malu veica Terrence Muimba, kura lielisko piespēli ar vārtu guvumu noslēdza Loulou Pahama. Puslaikā dodoties FK Tukums 2000 / TSS komandas vīri bija atspēlējušies, un nonākuši gana drošā divu vārtu vadībā, rezultāts 3 – 1.
Otrais puslaiks sākās ar viesu aktivitātēm, kuras visu laiku veiksmīgi slāpēja mājnieku aizsardzība. Pie tāda īsti bīstama momenta viesi tā arī netika. Tukumnieki sāka izdarīt vairākas maiņas, dodot iespēju spēlē iesaistīties pēc iespējas vairākiem spēlētājiem. Jauns spēles pavērsiens notika brīdī, kad līdz pamatlaika beigām bija atlicis nedaudz vairāk par divdesmit minūtēm, nevainīgā epizodē viesu spēlētājs saņēma otro dzelteno kartīti, kas pārvērtās sarkanajā kartītē. No malas skatoties bija sajūta, ka spēle ar mājnieku pārsvaru tā arī noslēgsies, bet nē, viesi vēlreiz pārkāpa noteikumus soda laukumā, un Shuma Nagamatsu no 11 metru atzīmes bija precīzs. 4 – 1, pelnīta uzvara mājas spēlē par prieku daudzajiem sanākušajiem skatītājiem.
Par spēles labāko spēlētāju, pelnīti, par lielo un aktīvo darbību šodienas spēlē tika nominēts FK Tukums 2000 / TSS komandas spēlētājs Shuma Nagamatsu.

Apsveicam komandas spēlētājus un šīsdienas komandas treneri Kristaps Dišlers ar pelnītu un skaisti izcīnītu uzvaru, un pats galvenais, trīs punktiem komandas šīs sezonas krājkasītē.

FK Tukums 2000 / TSS vārdā sakām lielu paldies visiem, viesiem, kuri neskatoties uz ne īpaši labvēlīgajiem laika apstākļiem, atrada iespēju klātienē apmeklēt FK Tukums 2000 / TSS spēli. Nākamo mājas spēli FK Tukums 2000 / TSS aizvadīs pēc divām nedēļām, un šo spēli ir plānots aizvadīt jau Tukuma pilsētas stadionā, uz dabīgās zāles laukuma.

#Tukums#FKTukums2000#manakomanda#komandalv #pirmalīga#Futbols#kajbumba

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *