Lielā prieka un smaidu diena aizvadīta!

17.05.

Nu jau ierasts, ka maija otrajā pusē FK Tukums 2000 / TSS rīko lielu un jauku pasākumu pirmsskolniekiem – “Futbola diena”.
Šodien, Pauzera pļavās, uz kārtīgu sportošanu jaunie sportot gribētāji sāka ierasties jau no paša rīta. Un kā nu ne, futbola laukums viens, bet mazo skriet, lekt, spēlēt un sacensties gribētāju vairāk nekā septiņi simti, kuri pie ums ciemojās ne tikai no Tukuma, bet arī apkārtējiem pagastiem un arī novadiem!! 

Varam visus nomierināt, vietas pietika visiem, un arī visi tika pie kārtīgas sportošanas. Mazajiem aktīvistiem, lai tiktu klāt pie FK Tukums 2000 / TSS organizētajām aktivitātēm, protams bija jāsarūpē ieejas biļete, protams tas visiem bija izdarīt vieglāk par vieglu, jātrāpa bumba vārtos, ar ko visi arī veiksmīgi tika galā. Pēc aizraujošās iesākuma stafetes, bērni multfilmu tēlu pavadīti devās nebēdnīgā rotaļā kopā ar FK Tukums 2000 meiteņu komandas dalībniecēm. Vēlāk katrs varēja izmēģināt spēkus futbola prasmēs, cenšoties pārspēt FK Tukums 2000 / TSS jaunos sportistus. Vēlāk pēc īstas spēka pārbaudes – virves vilkšanas, visgaidītākais šīsdienas notikums – futbols. Vai kāds varēja saskaitīt cik vārtu tika gūti, droši ka nē, bet kā apliecinājums tam, ka bērni ir sportot griboši, bija mazo dalībnieku patiesais prieks un pozitīvās emocijas. Pēc kārtīgas futbola spēles, jaunajiem dalībniekiem, bija iespēja iepazīties ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestsTukuma nodaļas lielo sarkano auto un tā aprīkojumu. Kas var būt mazajiem ķipariem vēl interesantāks kā ierāpties, lielajā, īstajā glābēju auto? Protams, ne mazāka interese bērnu vidū skaistajam Valsts policija dienesta auto, un kā nu ne, ja paši jaukākie policisti Runcis Rūdis un Bebrs Bruno laipni aicina iesēsties īstā policijas auto.
Pēc abu dienesta auto izpētes un nelielas drošības informācijas uzklausīšanas, bērni devās uz smaidiem bagātā pasākuma noslēdzošo daļu – apbalvošanu. Pēc individuālo diplomu skaļu draugu gaviļu pavadībā saņemšanas, ikviens mazais dalībnieks tika pie FK Tukums 2000 / TSS draugu sarūpētajām gardajām balvām. Baltais gardais dzeramais jogurts bija tieši laikā pēc lielās sportošanas, Herkuless enerģijas batoniņi atjaunoja iztērēto enerģijas lādiņu, un TU FOOD SIA vēsais un gardais saldējums, šeit protams komentāri lieki.

FK Tukums 2000 / TSS vārdā, izsakām lielu paldies, un esam pateicīgi visām FK Tukums 2000 meiteņu komandas meitenēm par palīdzību “Futbola diena 2019” veiksmīgas norises organizēšanā – Jūs bijāt vienkārši foršas ! Paldies FK Tukums 2000 / TSS U – 12 un U – 13 komandu zēniem, paldies, Jūs visi esiet lieli malači.
Paldies Valsts policija un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests par atsaucību un izturību, mēs lepojamies ar Jums.
Personīgs paldies Intars Mikelsons un Rainers Vahtelis.

Tiekamies “Futbola dienā 2020”!!!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *