“Hattrick”, sarkanā un 5 – 0!!!

20.04.

Šodien, trešās kārtas spēli Komanda.lv 1. līga čempionātā aizvadīja FK Tukums 20002 / TSS komandas vīri, uzņemot viesus no tālār Rēzeknes – Rēzeknes FA / BJSS.


Jau pašā spēles sākumā, spēles pirmajā minūtē, Kristers Eduards Švāns tikai ar pārkāpumu tika apturēts raujoties un viesu vārtiem, soda sitienu precīzi realizēja Dāvis Sandis Strods. 1 – 0 jau pašā sākumā. Ar to viesu likstas nebeidzās, jo jau spēles trīspadsmitajā minūtē, pēc aktīvas saspēles laukuma labajā malā, centrējumu ar netveramu sitienu noslēdza Loulou Pahama, 2 – 0. Vēl vairāk, kad spēles pulkstenis rādīja tikai nedaudz pāri divdesmitajai minūtei, savas ātruma īpašības nodemonstrēja Loulou Pahama, un no gana asa leņķa atrada tukšo vārtu stūri, 3 – 0.
Otrais puslaiks tukumniekiem sākās ar pamatīgu pārsteigumu, pilnīgi nepiespiestā situācijā savu otro dzelteno plāksteri savā priekšā ieraudzīja Einārs Blumers. Viesi protams aktivizējās, cerot mainīt spēles gaitu savā labā, jo viena vīra pārsvars viņiem šķita gana labs iemesls. Diemžēl pretējās domās bija tukumnieki, pēc Shuma Nagamatsu piespēles, Kristaps Gailis centrējumu ar netveramu sitienu vārtu augšējā stūrī noslēdza Loulou Pahama – “hattrick”, jeb trīs gūti vārti vienā spēlē. Pēc šiem vārtiem spēle nomierinājās, jo uzvarētāji lai arī spēlēja mazākumā, nekādas vaļības neatļāvās, un uz maiņu nākušie spēlētāji aktīvi veidoja pretuzbrukumus, kas bija gana bīstami. Tā arī notika, jau pašā spēles izskaņā vienu no pretuzbrukumiem, uzstādot spēles beigu rezultātu noslēdza Terrence Muimba, 5 – 0. pārliecinoša uzvara pār pagājušās sezonas ceturtās vietas ieguvējiem.

Par spēles labāko spēlētāju, tika nominēts FK Tukums 2000 / TSS komandas spēlētājs Dāvis Sandis Strods.


“Paldies visiem līdzjutējiem, kuri atrada laiku un atnāca uz spēli, paldies par atbalstu. Ja par spēli, tad nedaudz pārsteigums, ka beigās bija tik liels rezultāts. Iespējams ātrie vārti viesiem nenāca par labu, bet tas tikai nozīmē, ka uz šo spēli izgājām noskaņojušies, un pilnā kaujas gatavībā. Bijām koncentrējušies, un bijām gatavi smagai cīņai, un tas, ka rezultāts tik liels, arī mān pašam ir nedaudz pārsteigums. Protams, pats svarīgākais, ir trīs punkti, ko šodien ierakstījām turnīra tabulā pretī mūsu komandas nosaukumam. Sākam gatavoties jau nākamajai spēlei, kura būs izbraukumā Smiltenē, kur vienmēr ir grūtas spēles. Gatavojamies smagai un grūtai izbraukuma spēlei”, pēc uzvaras komentēja komandas galvenais treneris Jurgis Kalns.

Apsveicam komandas spēlētājus, trenerus un visus līdzjutējus ar skaisto uzvaru, un vēlam veiksmi arī nākamajā izbraukuma spēlē.

#FKTukums2000#Tukums#Futbols, #Komanda.lv
#Pirmaliga#Uzvara#Kajbumba

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *