Desmit no desmit.

08.06.
Šodien Gulbenes pilsētas stadionā, pēdējo spēli pirms lielās vasaras pauzes, tiekoties ar Balvu Sporta Centra komandu aizvadīja FK Tukums 2000 / TSS komandas vīri.

Protams arī pirms šīs spēles daudziem bija aizdomas par šī mača uzvarētāju, jo savā starpā tikās Komanda.lv 1. līga čempionāta līderi un pēdējās vietas komanda. Ar lielu pārsvaru spēlē, Balvu komandas vīri savus vārtus spēja nosargāt līdz puslaika vidum, kad pēc neveiksmīgas darbības bumbu raidīja savos vārtos. Puslaika otrajā pusē savu vārtu kontu ar 11 m soda sitienu papildināja Dāvis Sandis Strods, vēl pēris minūtes vēlāk, savu iespēju izmantoja Terrence Muimba. 3 – 0 dodoties puslaikā.
Otrajā puslaikā spēles ritējums būtiski nemainījās, komandas bija sapratušas, kurš no šīs spēles aizvedīs trīs punktus, un bez liekiem asumiem turpināja spēli. Protams tas nenozīmē ka vairs netika gūti vārti. Spēles 57 minūtē to izdarīja Einārs Blumers, (piespēle trešajos un ceturtajos komandas gūtajos vārtos Loulou Pahama) un spēles beigu rezultātu uzstādīja Shuma Nagamatsu. 5 – 0 gana pārliecinoša un droša uzvara.


Par spēles zvaigzni, jeb MVP tika atzīts FK Tukums 2000 / TSS komandas spēlētājs Pāvels Pilats.


Lepojamies, jo mūsu komanda pirmajās desmit spēlēs ir startējusi ar nevainojamu bilanci, izcīnītas desmit uzvaras desmit spēlēs.
“Karsta, mierīga spēle, bez liekiem ekscesiem. Mēs šobrīd neskatāmies uz citiem rezultātiem, koncentrējamies tikai un vienīgi uz savu spēli”, lakonisks pēc uzvaras bija komandas galvenais treneris Jurgis Kalns.

Nākamā spēle tukumniekiem tikai 6.jūlijā, kad Tukumā viesosies FC New Project.

Paldies Tukuma Novada PašvaldībaSia TelmsCanellaCHILI GRILLTipogrāfija Universums A
Komandas slāpes, gan treniņos, gan spēlēs remdē pats labākais ūdens, paldies Ķekavas Avots.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *