Astoņas no astoņām!

25.05.
Kārtējo spēli Komanda.lv 1. līga čempionātā uzņemot JDFS Alberts komandu šodien aizvadīja FK Tukums 2000 / TSS komanda. Lai gan turnīra tabulā viesu komanda atradās piektajā vietā, spēle bija gaidāma gana grūta, jo viesi iepriekšējā nedēļas nogalē bija pārspējuši otrās vietas īpašnieci SK Super Nova.


Diemžēl, vai varbūt tieši otrādi, grūta un sarežģīta spēle izpalika. Jau ar spēles pirmajām minūtēm tukumnieki spēles grožus ņēma savās rokās, un praktiski dominēja laukumā. Pirmie vārti krita, pēc vairākkārtējiem Loulou Pahama uzbrukuma sitieniem, pirmo vārtsargs atvairīja, bet turpinājumā to nespēja izdarīt. Liela saimnieku dominance turpinājās arī puslaika turpinājumā, tukumnieki uzbruka, viesi centās kā varēja un aizsargājās. Puslaika pašā izskaņā, savu vārtu rēķinu šajā spēlē atvēra Shuma Nagamatsu. Komandas pat nepaspēja atsākt spēli pēc vārtu guvuma, jo puslaika laiks bija iztecējis.
Otrā puslaika sākumā, FK Tukums 2000 / TSS pārsvars vēl vairāk pieauga, spēles sešdesmit devītajā minūtē vārtus guva Terrence Muimba. Pēc trīs minūtēm savu otro izrāvienu izmantoja Shuma Nagamatsu, lieliski apstrādājot gaisa bumbu augstā lēcienā, nākamajā mirklī to raidot vārtu tīklā. Turpinājumā, kad tika veiktas visas atļautās spēles maiņas, tukumnieku spēle nedaudz pajuka, pārsvars mazinājās. Lai arī viesu komanda izmisīgi centās gūt goda vārtus, tukumnieku aizsardzības līnija darbojās nevainojami. Skaista un pelnīta uzvara 4 – 0.

Par spēles labāko spēlētāju tika nominēts FK Tukums 2000 / TSS komandas kapteinis Toms Aizgravis.


“Paldies visiem daudzajiem līdzjutējiem par atbalsu laukuma malā, varu droši teikt, ne tikai savā, bet arī visas komandas vārdā, mums tas ļoti palīdz, paldies Jums, Jūs esiet mūsu divpadsmitais laukuma.spēlētājs 💪💪💪
Ja runājam par spēli, tad nebijām gaidījuši, ka viesu komanda tā atdos spēles iniciatīvu un iesēdīsies aizsardzībā. Iespējams tas bija taktisks lēmums, kas šoreiz mums nāca tikai par labu. Labi, ka pirmā puslaika beigās izdevās gūt otros vārtus, tas palīdzēja, jo pie 1 -0 futbolā var visādi gadīties. Ļoti patika otrā puslaika pirmā trešdaļa, periodā kad guvām divus vārtus, vēlāk spēle pajuka. Tupinājumā laukumā bija bardaks, ļoti slikti nospēlējām. Iespējams uz maiņu nākušie spēlētāji paši sevi gribēja pierādīt, jo spēles liktenis bija izšķirts, un uzņēmās pārāk daudz individuālas iniciatīvas, kas komandas spēlei noteikti nenāk par labu. To, ka bijām labākā komanda laukumā, neapstrīdēs neviens, tāpēc plašāku spēles analīzi veiksim komandas iekšienē. Ar aptuveni pēdējo pus stundu esmu ļoti neapmierināts, mums ir pie kā strādāt, tā nedrīkst būt, labosimies.
Izmantojot iespēju, uzaicinu visus uz pirmā apļa noslēdzošo spēli jau nākamajā sestdienā, kad Tukumā viesosies Grobiņas SC komanda”, tā komandas galvenais treneris Jurgis Kalns pēc izcīnītās uzvaras.

Nākamā spēlē FK Tukums 2000 / TSS uzņems Grobiņas SC komandu, spēle 1.jūnijā, spēles sākums 15.00.

FK Tukums 2000 / TSS saka paldies visiem, ar kuru palīdzību mēs varam iepriecināt līdzjutējus ar daudzajām uzvarām.
Paldies Tukuma Novada PašvaldībaSia TelmsCanella CHILI GRILLSIA “Vertex projekti”Tipogrāfija Universums A.
Komandas slāpes, gan treniņos, gan spēlēs remdē pats labākais ūdens, paldies Ķekavas Avots.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *