A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

Atbraucām, pārbraucām, aizbraucām.

04.08.

Jā, tieši tā - "atbraucām, pārbraucām, aizbraucām" varētu raksturot U - 8 vecuma FK Tukums 2000 jauno futbolistu sniegumu šajā nedēļas nogalē Liepājā, kur mūsu jaunie futbolisti trenera Sergeja Kovaļova vadībā, vecāku un līdzjutēju pavadīti piedalījās Dobrecova kausa 2015 izcīņā.

Līdzīgi kā vecākajās vecuma grupās, arī U - 8 vecuma grupā kopumā turnīrā piedalījās sešpadsmit komandas, kuras tika ielozētas četrās apakšgrupās. Apakšgrupu cīņās FK Tukums 2000 jaunajiem futbolistiem starts izdevās vairāk kā pārliecinošs: 14 - 0 sagrauta Liepāja LSSS2 komanda. Otrajā spēlē nekādas iespējas uz uzvaru spēlē tukumnieki neatstāja "Atmosfera" komandas zēniem no Lietuvas, rezultāts 6 - 1. Uzreiz arī tika izcīnīta trešā uzvara, šoreiz 13 - 1 sakauta AFA Olaine vienība, un izcīnīta pārliecinoša uzvara apakšgrupā. 

Svētdienas rīts, rezultātu ziņā turpinājās tāpat kā sestdienas pēcpusdiena. Nākamie pretinieki -Jelgava JFA1 komanda, kas tika pārspēta ar 11 - 0, pusfinālā ar 6 - 0 pārspēti Daugavpils jaunie futbolisti. Fināla cīņā, turpinot iesākto, pārspēta "Klaipeda Baltai FM" komanda, un pelnīta uzvara izcīnot zelta medaļas. Kopumā šajā turnīrā jaunie tukumnieki pretinieku vārtsargu pārspēja 54.reizes un tikai trīs reizes tika pārspēts tukumnieku vārtsargs. Statistika vairāk kā pārliecinoša - + 51!!!.

"Jā, aizvadījām labu turnīru, prieks par uzvaru, lai arī ne visās spēlēs parādījām savu labāko sniegumu. Uz doto brīdi, pagaidām izskatās, ka esam nedaudz priekšā pārējām komandām šajā vecuma grupā, cik ilgi turēsimies- to rādīs laiks. Cerams, čaļi turpinās cītīgi strādāt treniņos, centīsimies nepazaudēt motivāciju treniņprocesā, lai sasniegtu vēl augstākas virsotnes. Liels paldies, protams, zēnu vecākiem par lielisko atbalstu", ar gandarījumu par lielo ieguldīto darbu treniņprocesā teica komandas treneris Sergejs Kovaļovs.

Apsveicam FK Tukums 2000 U - 8 komandas spēlētājus, treneri un vecākus ar lielisko panākumu!!!

Pārājie spēļu rezultāti šeit.