A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

Spraigas cīņas Dobrecova kausā Liepājā.

04.08.

Pagājušās nedēļas nogalē vēju pilsētā Liepājā notika ikgadējais Dobrecova kauss 2015, kurā piedalījās trīs dažāda vecuma FK Tukums 2000 komandas. 

U - 12 vecuma grupā piedalījās sešpadsmit komandas, kuras tika sadalītas četrās apakšgrupās. Pirmajā turnīra spēlē FK Tukums 2000 komanda atzina "Lithuanian selection" komandas pārākumu ar rezultātu 1 - 4, pirmās dienas otrajā spēlē tika pārspēta FK Liepāja LSSS04 vienība ar rezultātu 3 - 2. Pēdējā apakšgrupas spēlē jaunie tukumnieki neatstāja nekādas cerības "Klaipeda Baltai" vienaudžiem, rezultāts: 6 - 2. Tādejādi trīs komandas bija ieguvušas 6 punktus apakšgupu spēlēs, un tikai vārtu attiecība neļāva tukumniekiem cīnīties par medaļām- trešā vieta grupā, tātad cīņa par 9. - 16. vietu. 

Tālākajās cīņās FK Tukums 2000 komanda ar 12 - 0 !!! sagrāva "Banga" komandas pārstāvjus no Lietuvas, ar 5 - 1 uzvarēja citu Lietuvas komandu "Taurage FM". Cīņā par 9. vietu vēlreiz tika pārspēta "Klaipeda Baltai" komanda, šoreiz rezultāts 2 - 1. Lai arī visā turnīrā jaunie tukumnieki piedzīvoja tikai vienu zaudējumu, turnīra nolikums augstāk par 9. vietu pakāpties neļāva.

Pārējo spēļu rezultāti šeit.

U - 9 vecuma grupā, FK Tukums 2000 jaunie futbolisti pirmajā apakšgrupas spēlē ar 3 - 2 sīvā cīņā pārspēja Rēzeknes FA komandu, otrajā apakšgrupu spēlē ar 0 - 2 tika atzīts Ventspils OC komandas pārākums. Trešajai spēlei jaunajiem tukumniekiem spēku bija palicis nedaudz mazāk, nekā viņu pretiniekiem "Klaipeda Baltai" komandas puikām, un piedzīvots zaudējums ar 2 - 6. 

Līdzīgi kā U - 12 komandai turpinājumā cīņas par 9. - 16. vietu. 5 - 4 pārspēti "SK Babīte" futbolisti, nākamajā spēlē ar 5 - 3 uzvarēta "FK Nīca"komanda. Izšķirošajā un pēdējā cīņā, ar 3 - 0 nekādas cerības netika atstātas Gulbenes BJSS komandas vienaudžiem, un izcīnīta devītā vieta turnīra kopvērtējumā.

"Šī vecuma puiši tiešām iepriecināja, "atvērās"spēlētāji kuri iepriekš nebija tik pārliecinoši spēlējuši, tiešām prieks par šī vecuma komandu, kurā veidojas laba saskaņa, un tie puikas, kuri līdz šim bija vairāk kā rezervisti, prata uzņemties atbildību un demontrēt labu sniegumu laukumā. Treniņprocesā ieguldītais darbs sāk atmaksāties, un, cerams, ka šīs uzvaras dos vēl lielāku motivāciju jaunajiem futbolistiem treniņos strādāt vēl cītīgāk", ar komandas sniegumu gandarīts bija komandas treneris Sergejs Kovaļovs.

Pārējo spēļu rezultāti šeit.