A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

FK Tukums 2000 izcīna sudraba medaļas Latvijas Zēnu Futbola festivālā.

06.07.

Pagājušās nedēļas nogale FK Tukums 2000 futbolistiem bija notikumiem bagāta. Tai laikā, kamēr vecākie jaunieši cīnījās par uzvarām Latvijas jaunatnes olimpiādē, U - 10, U - 11 un U - 12 komandu pārstāvji noskaidroja spēcīgākos futbola klubus Latvijā "mazajā" futbolā - 8x8. Kā atceramies, FK Tukums 2000 pagājušā gadā, pirmo reizi kluba vēsturē izcīnīja sudraba medaļas, kas apliecināja FK Tukums 2000 jauniešu piederību Latvijas futbola elitei, šī gada uzdevums, protams, bija vismaz atkārtot iepriekšējā gada panākumus.

FK Tukums 2000 jaunie futbolisti ar izvirzīto uzdevumu tika galā veiksmīgi, un otro gadu pēc kārtas izcīnīja otro vietu Latvijas Zēnu Futbola festivālā, piekāpjoties vienīgi Liepājas jaunajiem kājbumbas meistariem. 

Turnīra pirmajās divās dienās, saules pielietajā Salacgrīvas "Zvejnieku parkā" FK Tukums 2000 U - 10 un U - 11 komandas pārspēja BFC daugavpils jauniešus, U - 12 komandai nācās atzīt latgaliešu pārākumu. Visās vecuma grupās tika pārspēta Šitika futbola skola, der atzīmēt, ka rīdziniekiem tā arī neizdevās gūt vārtus nevienā vecuma grupā, un divas uzvaras vecākajās vecuma grupās pret SK SuperNova jauniešiem, piekāpjoties vienīgi U - 10 komandai. Noslēdzošās dienas pirmajā spēlē, saspringtās un bezkompromisa cīņās, jaunie tukumnieki visos vecumos atzina liepājnieku pārākumu, attiecīgi 0 - 2, 1 - 3 un 1 - 2. Pirms noslēdzošās kārtas uz kopvērtējuma otro vietu pakāpās BFC Daugavpils komandas, nobīdot tukumniekus uz trešo pozīciju, kas arī nebija droša, jo SK Super Nova no tukumniekiem atpalika tikai par vienu punktu. Pēdējā spēlē FK Tukums 2000 jaunieši neatstāja nekādas cerības Rēzeknes FA komandām, rezultāti 8 - 1, 3 - 0 un 4 - 0. Lai arī daugavpilieši pielika visas pūles, lai nosargātu otro vietu, izcīnīja divas minimālas uzvaras, bet 1 - 1 U - 10 vecuma grupā izrādījās izšķirošs medaļu sadalē. Tādejādi FK Tukums 2000 jaunie futbolisti atkārtoja pagājušā gada sasniegumu, izcīnot sudraba medaļas  Latvijas Zēnu Futbola festivālā.