A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

Tukumniekiem uzvara Latvijas jaunatnes olimpiādē!!!

06.07.

Pagājušās nedēļas nogalē notika Latvijas jaunatnes olimpiādes finālsacensībās futbolā. Finālturnīrā tiesības piedalīties bija izcīnījušas desmit Latvijas novadu komandas, kuras atlases cikla spēles jau bija aizvadījušas iepriekš. Tukuma novada komandu pārstāvēja FK Tukums 2000 komandas jaunieši. Saskaņā ar Latvijas jaunatnes olimpiādes nolikumu, tajā drīkstēja piedalīties 1999.gadā dzimuši jaunieši un jaunāki. Tukuma novada komandā spēlēja astoņi 1999.gadā dzimušie un seši 2000.gadā dzimušie jaunieši. Lieki piebilst, ka citu lielo novadu komandās spēlēja tikai 1999.gadā dzimušie jaunie futbolisti.

Ielozēti B apakšgrupā, Tukuma novada komanda 3.jūlijā ar 6 - 0 sagrāva Balvu novada jaunos futbolistus, un sīvā cīņā ar 2 - 1 pārspēja Rēzeknes komandu. Nākamajā dienā tukumniekus eksaminēja Valmieras komanda, un, lieki piebilst, tukumnieki eksāmenu izturēja, uzvarot ar rezultātu 2 - 0. Apakšgrupas pēdējā spēlē, tukumnieki ar minimālo 0 - 1 atzina Liepājas pilsētas komandas pārākumu, tādejādi ieņemot otro vietu apakšgrupā un turpinot cīņu par medaļām.

5.jūlijā, pusfināla spēlē, Tukuma novada komandai pretī stājās A apakšgrupas uzvarētāji - Daugavpils pilsētas komanda. Aizvadot smagu cīņu, cītīgi pildot spēles uzdevumu, spēles rezultāts tā arī netika atklāts. Pēcspēles 11m sitienu sērijā Tukuma novada komanda svinēja uzvaru ar 4 - 3, tādejādi iekļūstot turnīra finālā, galvenajā cīņā par zelta godalgām.

Zelta medaļu cīņā Tukuma novada komandai pretī stājās Rīgas pilsētas izlase, kurā daudzi jaunieši pārstāv Latvijas valstsvienības krāsas. Tukumnieki lieliski tika galā ar rīdzinieku lielo spiedienu, turoties pie spēles plāna un strikti pildot trenera pirmsspēles norādījumus. Arī šajā spēlē, atskanot beigu svilpei, tablo vēstīja divas nulles, un zelta medaļu likteni izšķīra pēcspēles 11m sitienu sērija. Tukumnieki to izpildīja lieliski, realizējot visus piecus pēcspēles sitienus, Rīgas pilsētas komandas vārtsarga sitienu atvairīja tukumnieku vārtsargs.

Spēle galā, medaļu liktenis izšķirts, futbola sabiedrībā neliels apjukums, bet tas lai paliek viņu ziņā, jo Latvijas jaunatnes olimpiādes zelta medaļas Tukuma novada komandai!!!

Pēc šī lielā panākuma, gandarījumu par izcīnīto panākumu neslēpa arī komandas galvenais treneris Kristaps Dišlers. "Malači čaļi, pēc apakšgrupas spēlēm zinājām, kas mūs sagaida, izstrādājām spēles taktiku un plānu, ko jaunieši laukumā arī spēja realizēt. Šī uzvara jaunatnes olimpiādē dos papildus pārliecību mūsējiem, jo beidzot izdevās nospēlēt labā, ļoti labā līmenī, kas, diemžēl, ne vienmēr izdodas čempionāta spēlēs. Cerams, ka šis panākums tikai vairos futbolistu vēlmi cītīgāk trenēties, un čempionāta spēlēs demonstrēt visu savu potenciālu. Vēl vēlējos piebilst, ka šī turnīra laikā, komandā valdīja ļoti laba un vienota gaisotne, visi cīnījās, visi viens otru atbalstīja, bija lieliska komanda, kurā spēlēja tikai Tukuma futbola audzēkņi."