A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

Dobrecova kauss.

No 5.-7.jūnijam vēju pilsētā Liepājā tika aizvadīts starptautiskais zēnu futbola turnīrs "Dobrecova Kauss 2015". Ar mainīgām sekmēm tajā piedalījās ari FK Tukums 2000 U-10 un U-11 komandas.


Turnīru pirmie uzsāka U-11 jaunie futbolisti, kuri piektdienas saulaināja pēcpusdienā apspēlēja SDJUSŠOR(RUS) 4:1 un turpināja ar 5:0 pret FK Viļņa FM (LT).

Sestdien Tukuma puiši turpināja uz iesāktā viļņa un apspēlēja ar 6:2 Gulbenes BJSS. Ceturtdaļfinālā pretī stājās JFC Skonto, kuriem tukumnieki neatstāja nekādas cerības uz vārtu gūšanu un gala rezultātā sausā uzvara 3:0.


Pusfinālā preti stājās FK BATE(BLR). Cīņa izvērtās medaļu cienīga un cīņas spraigums nenorima ne mirkli. Nonākuši iedzinējos no 0:3 (vieni vārti uz tiesneša sirdsapziņas, bumba kura nebija šķērsojusi vartu līniju tika ieskaitīta), tukumnieki neatlaidās un pievilka līdz 2:3, bet ar to nepietika iekļušanai finālā un rezultātā zaudējums un cīņa par 3.vietu.

Cīņa par bronzas medaļām izvērtās vieglāka nekā bija gaidīts un likumsakarīga uzvara 5:0.

FK Tukums 2000 "Dobrecova Kausā 2015" BRONZAS MEDAĻAS!!!

1. FK Liepāja/LSSS

2. BATE Borisov (BLR)

3. FK Tukums 2000

U-10 savas cīņas uzsāka sestdienas pēcpudienā un jau pirmais pārbaudījums pret JFC Skonto, nogurums no ceļa vai neticība saviem spēkiem pirmajā spēlē nospēlēja savu lomu un likumsakarīgs zaudējums 1:4. Kā izrādīsies vēlāk šī arī bija grupas svarīgākā spēle. Turpinājumā kā pa viļņiem 3:5 pret Žiogeliai (LT) (spēles gaitā pat neiesista "pendele". Un jau uz atslābuma viļņa, kad viss jau ir zaudēts 0:0 pret grupas līderiem Viļņa FM (LT). Turpinājumā cīņa tikai par 9. -12.vietu.


Svētdienu FK Tukums 2000 iesāka apņēmibas pilni visus noslaucīt savā ceļā un tam likumsakarīgi rezultāti 7:0 pret Saldus BJSS, 4:0 pret Dinamo Sanktpeterburga (RUS) un cīņā par 9.vietu nekādas izredzes neatsāja mājniekiem, 6:1 pret FK LKiepāja/LSSS. Vēla atmošanās, bet arī devītā vieta tika izcīnīta un ar to arī puišus var apsveikt!

1. Viļņas FM (LT)

2. JFC Skonto (LV)

3. Super Nova (LV)

9. FK Tukums 2000 (LV)