A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

Mainīgi panākumi 1.līgas čempionātā.

17.05.

Turpinās pirmās līgas čempionāts futbolā, un 2 izbraukuma spēles ar mainīgām sekmēm ir aizvadījuši FK tukums 2000 vīri.

10.maijā ,viesojoties Rēzeknē, tika piedzīvots zaudējums ar 2 - 4. Labāk tukumniekiem veicās Staicelē, kur tika svinēta uzvara ar 4 - 0. Varam atzīmēt, ka savu pirmās līgas debiju šajā mačā piedzīvoja Viesturs Nikolajevs - jaunais FK Tukums 2000 vārtsargs.

"Pirmo spēli izgāzām, paņemt punktus nebija neiespējami, bet tad bija jādemonstrē savs labākais futbols. Diemžēl, šajā spēlē tādu nedemonstrējām, daudz kļūdas, daudz, nezinu pat kā pateikt, iespējams, meistarības paviršības, kad nenospēlējam un nenocīnāmies epizodē līdz galam, kas noved pie bumbas zaudēšanas un bīstamniem momentiem pie saviem vārtiem.

Otrā spēle Staicelē - pret jaunpienācējiem, kuri vēl tikai savu spēli meklē. ''Var redzēt, ka komanda tikai veidojas un nav radusi pirmās līgas futbolam. Kopumā, lai arī izcīnījām uzvaru, ar parādīto spēli neesmu apmierināts. Daudz nepiespiestu kļūdu, daudz nepareizu, pārsteidzīgu lēmumu, kas noved pie bumbas zaudēšanas laukuma vidusdaļā. Var paslavēt Viesturu, kuram debijas spēlē izdevās palikt nepārspētam, viņš reizes 2 - 3 "pavilka" pēc kļūdām aizsardzībā. Turpināsim strādāt, lai uzlabotu sapratni laukumā, '' tā teica Kristaps Dišlers.

Savu nākamo spēli FK Tukums 2000 aizvadīs 23.maijā, izbraukumā pret JDFS Alberts komandu.