A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

Futbola diena 2015 pašiem mazākajiem.

17.05.

Kā jau katru gadu maijās FK Tukums 2000 organizēja Futbola dienu 2015 pašiem mazākajiem, pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņiem.

Jau no 9.00 Tukumā, Pauzera pļavās, mākslīgā seguma futbola laukumā, sāka ierasties jaunie sportot gribētāji, citi ar savu transportu, citi kājām, citi policijas eskorta pavadībā. Visus bērnus laukumā sagaidīja "Lāčuks" un "Bitīte", kuri kopā ar FK Tukums 2000 jauniešiem palīdzēja bērniem rotaļās, stafetēs, virves vilkšanā, un arī pašā galvenajā nodarbē - futbola spēlē. Pēc kārtīgas sportošanas, visus dalībniekus uzrunāja Valsts Policijas pārstāvji, kuri pārrunāja ar bērniem ko drīkst, ko nē, jo tuvojās lielās vasaras brīvdienas. Valsts policijas pārstāvjiem palīgā nāca arī policists runcis un policists bebrs, kuri sarunāja ar policistiem un atļāva bērniem apūkot policistu auto un arī aprīkojumu, iemēģināt policijas auto skaņas signālus un sajusties pašiem kā policistiem. Kad visi padomi uzklausīti, un visas atbildes zināmas, visi dalībnieki tika apbalvoti ar diplomiem. Atjaunot iztērētos spēkus bērniem palīdzēja sarūpētās balviņas - gardās Saldus gotiņas konfektes, veselīgais "Baltais" jogurts, un protams IK AMSA sarūpētie garšīgie spēka klinģeri. Katra pirmskolas izglītības iestāde balvā no FK Tukums 2000 saņēma futbola bumbu, lai futbolu varētu spēlēt katru dienu.

FK Tukums 2000 izsaka lielu pateicību jauniešiem, kuri cītīgi, visas dienas garumā pieskatīja un palīdzēja jaunajiem sportistiem spēlēs un rotaļās, liels paldies Tukuma novada domei, Tukuma sporta skolai, paldies "Baltais", paldies "Saldus gotiņām", paldies  IK AMSA, un protams liels paldies Valsts policijas pārstāvjiem.