Divās spēlēs trīs punkti.

04.05.

LIelās maija brīvdienas nu nepavisam par brīvdienām nevar saukt 1.līgas čempionāta dalībnieki, jo četrās dienās jāaizvada divas spēles. Tā, 1.maijā, FK Tukums 2000 viesojās pie 1.līgas jaunpienācējiem Caramba/Dinamo futbolistiem, un- jā, smags zaudējums tukumniekiem 0 -11.

Šodien, jau mājās, Tukuma pilsētas mākslīgā seguma laukumā, tukumnieki uzņēma Salaspils komandu. Un jau ar pirmajām minūtēm pārliecinoši dominēja spelē. Pirmie vārti krita spēles 27.minūtē, kad pēc laba Edgara Omeļjaņenko tālšāviena kapitulēja viesu vārtsargs. Otrais vārtu guvums - centra aizsardzības spēlētājam Kristapam Gailim, kas, pēc tā paša Edgara Omeļjaņenko centrējuma, sitienā ar galvu bija nekļūdīgs. Sajutuši viesu vārtsarga vājo sagatavotības līmeni un nepārliecinošo spēli, likās, ka tukumnieki ieslīga nelielā pašapmierinātībā, ar domu, ka šādas lietas turpināsies. Otrā puslaika sākums arī aizritēja ar mājinieku pārsvaru, lai gan pirmo reizi pa īstam spēlē bija jāiesaistītās arī tukumnieku vārtsargam. Spēles 55.minūtē savu vārdu teica Kristaps Blanks, un tukumnieki jau panāca komfortablo 3 - 0. Viesi ātri vienus vārtus atguva un arī tika pie vairākām citām labām vārtu gūšanas izdevībām, bet tukumnieku vārtsargs Adrians Misa darbojās pārliecinoši. FK Tukums 2000 pelnīta uzvara 3 - 1.

Lūgts nedaudz pastāstīt par maija pirmajās dienās iespēto, kā vienmēr smaidīgs komandas treneris Kristaps Dišlers stāstīja: "Caramba/Dinamo - laba līmeņa komanda, apspēlēja mūs pelnīti, jebkurai pirmās līgas komandai būs grūti viņiem punktus atņemt. Lielākoties pievīla spēles disciplīna, jau iesildīšanās laikā man radās pirmās bažas par attieksmi pret spēli, tā arī notika. Ielaidām četrus vārtus trīs !!! minūtēs.  Pelnīts zaudējums.

Šodien jau nedaudz cerīgāk- centāmies izpildīt spēles plānu, kas arī daļēji izdevās. Saprotu spēlētājus, kuriem pēc šada zaudējuma grūti atgūt pārliecību, bet tas izdevās, guvām pelnītus trīs vārtus, un atkal... . Daudz netrūka, lai nosacīti lielais pārsvars izgaistu. Labi, ka stabili nospēlēja Adrians (vārtsargs), daļēji esmu apmierināts ar uzbrukumu, gūti trīs vārti, lai gan bija arī dažas labas iespējas, kas tika izniekotas. Svarīgi trīs punkti, lai komanda varētu turpināt krāt pārliecību un punktus. Diemžēl, izskatās, ka komandu pēc šīs spēles atstās Vinicuis Macedo, kurš tā arī īsti sevi nespēja atrast laukumā, paldies viņam par pavadīto laiku Tukumā".

Nākamo spēli tukumnieki aizvadīs 10.maijā, kad viesosies Rēzeknē, spēles sākums 15.00.