A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

-2 punkti Ogrē.

29.04.

Nedēļas nogalē 4.kārtas spēli 1.līgas čempionātā aizvadīja FK Tukums 2000 kopmanda, kas savus spēkus samērot devās uz Ogri, kur viņus uzņēma vietājā FK Ogre kluba futbolisti.

Ar spēles pirmajām minūtēm tukumnieki parādīja, ka ir atbraukuši tikai pēc uzvaras, un jau spēles 10.minūtē tablo vēstīja mājniekiem nepatīkamo 0-2. Lai arī pirmajā puslaikā ogrēniešiem izdevās vienus vārtus atgūt, ejot pārtraukumā tukumnieki atjaunoja divu vārtu pārsvaru.

Otrais puslaiks izvērtās mūsu komandai nelabvēlīgs, ielaisti divi vārti, un nerealizētas vairākas labas vārtu gūšanas iespējas. Galarezultātā neizšķirts 3-3, un būsim godīgi, zaudēti divi vērtīgi punkti turnīra tabulā.

"Ja puslaiks beigtos ar rezultātu 5-1, spēle ar 8-1, neviens nevarētu teikt, ka rezultāts neatbilst spēles gaitai. Diemžēl esam zaudējuši divus punktus nevis vienu ieguvuši. Pēc puslaika visiem laikam likās, ka ar pusspēku spēsim izcīnīt uzvaru. Protams atkal saskaramies ar momentu realizācijas problēmām, arī attieksme laukumā nebija vēlamajā līmenī. Laikam spēlētāji vēl nav pietiekami izauguši līmenim, lai šādas, zemāka līmeņa komandas apspēlētu taupot spēkus. Bija jau arī labas epizodes, bet kopumā komandas sniegumam šajā spēlē lieku atzīmi "2"", skarbs bija komandas treneris Kristaps Dišlers.