A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

Pirmā līga uzņem apgriezienus.

22.04.

Pagājušās nedēļas nogalē tika aizvadītas pirmās līgas trešās kārtas spēles. FK Tukums 2000 komanda viesojās Valmierā, pie vietājās Valmiera Glass FK/BSS komandas. 

Spēles pirmajā daļā tukumnieki izvirzījās vadībā, kad pēc lieliskas saspēles veiksmīgs noslēdzošais sitiens izdevās Atim Kovaļovam. Turpmākie notikumi viesiem neizdevās tik veiksmīgi: valmierieši ātri vienus vārtus atguva, un otrā puslaika sākumā izvirzījās vadībā. Šo pārsvaru mājiniekiem izdevās noturēt līdz spēles beigu svilpei, lai gan iespējas rezultātu mainīt bija abām komandām. Labākā iespēja tukumniekiem bija otrā puslaika vidū, kad netika realizēts 11 metru soda sitiens. 

"Laba spēle, lai arī piekāpāmies rezultātā, varu tikai uzslavēt savas komandas puišus par parādīto cīņassparu un attieksmi katrā spēles epizodē. Spēlējām bez 2 - 3 pamatsastāva aizsardzības spēlētājiem, traumu un diskvalifikāciju dēļ, tāpēc arī tādi vārtu zaudējumi. Nākamajos treniņos piestrādāsim pie kļūdām, kas parādījās, pārrunāsim komandā, un, ja būs šāda attieksme no spēlētāju puses, gaidām valmieriešus Tukumā," īss komandas trenera Kristapa Dišlera komentārs pēc spēles.