Sākas 1.līgas čempionāts.

12.04.

Lai arī pavasaris dabā vēl nepavisam nav iestājies, jaunā futbola sezona jau sāk uzņemt apgriezienus. Latvijas 1.līgas futbola čempionātā, kurš šogad nes komnada.lv nosaukumu, piedalās arī FK Tukums 2000 komanda.

Savu pirmo spēli tukumnieki, līdzīgi kā iepriekšējā gadā, uzsāka vēju pilsētā Liepājā, tiekoties ar vietējo FK 1625 Liepāja komandu. Un arī šogad, pirmā spēle neizdevās, tika piedzīvots zaudējums ar 1 - 3. Lai arī pēc pirmā puslaika tukumnieki bija izvirzījušies vadībā, otrajā puslaikā tika ielaisti trīs bezatbildes vārti, un galarezultātā atklāšanas spēlē - zaudējums.

"Laikam nebijām īsti gatavi izcīnīt uzvaru, nenoturējām pārsvaru, koncentrācijas zudums uz pāris minūtēm, par ko ātri tikām sodīti. Šajā spēlē nebijām pelnījuši uzvaru motivācijas un noskaņošanās dēļ," tā komandas treneris Kristaps Dišlers.

Vakar, 11.04. tika aizvadīta pirmā mājas spēle šosezon, kad FK Tukums 2000 komandu eksaminēt ieradās FK Jēkabpils/JSC futbolisti. Tāda īsta eksaminēšana izpalika, jo jēkabpilieši uz spēli bija ieradušies tikai 13 vīru sastāvā. Puslaikā 2 - 0, bet, atskanot beigu svilpei, jau nepiedienīgais 7 - 0. Ar labu spēli tukumnieku sastāvā izcēlās Kristaps Blanks, kurš šajā spēlē iespēja trīs precīzus sitienus, divi vārtu guvumi Matīsam Šteimanim, pa reizei precīzi bija Atis Kovaļovs un Vinicius Macedo.

"Jau nedaudz labāk, lai arī rezultāts liels, ar spēli īsti apmierināts neesmu. Daudz nevajadzīgu kļūdu, daudz brāķa, protams, bija arī lieliskas izspēles, kuras noslēdzām ar skaistiem vārtu guvumiem. Gribētu izcelt Kristapu Blanku, kurš ir īsts piemērs laukumā, ar kādu attieksmi ir jācīnās par katru laukuma centimetru, jaunākajiem spēlētājiem būtu jāņem piemērs, diemžēl, ne vienmēr tā notiek. Spēles izskaņu sabojāja nevajadzīgs noraidījums, tādas lietas nedrīkst notikt! Šāda rīcība sezonas garumā var krietni sabojāt kopējo komandas sniegumu, tāpēc pret šādām lietām cīnīšos un, cerams, ka turpmāk šādas lietas neatkārtosies," lai arī ar nelielu dusmu pieskaņu, tomēr smaidīgi stāstīja Kristaps Dišlers.

Savu nākamo spēli FK Tukums 2000 aizvadīs 18.aprīlī, viesojoties Valmierā, pie vietājā FK Valmiera Glass.