A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

Ateitis Cup 2015.

Pagājušās nedēļas nogalē FK Tukums 2000 U-13 (2002.g) komanda 'turpināja gatavieties savai pirmajai sezonai "lielajā" (11x11) futbolā, un piedalījās starptautiskajā futbola turnīrā Lietuvas galvaspilsētā Viļņā - Ateitis Cup 2015.

Piektdienas pirmajā spēlē, mūsu zēnus eksaminēja mājnieki - FM "Ateitis" Vilnius jaunie futbolisti. Mājnieki tika pērspēti ar 4-0. Dienas otrajā spēlē, mūsu puikām spēle ar "Arsenal" Kyiv komandu no Ukrainas. Mūsējie nonākuši iedzinājos ar 0 - 2 un 1 - 3 nepadevās, un tikai nedaudz pietrūka lai izcīnītu neizšķirtu. rezultāts 2 - 3 kijeviešu labā.

Sestdienas rīta spēlē, mūsu puikām pretī stājās "Tauras" Kaunas komanda no Lietuvas. Lai arī spēles pirmajās minūtēs mūsu jaunie futbolisti visu varēja nokārtot savā labā, diemžēl pietrūka augstasinības, un nevienu no 5!!! izgājieniem pret pretinieku vārtsargu neizdevās pārvērst vārtu guvumos. Vēlāk spēle izlīdzinājās, viesi guva vārtus, un visi mūsējo centieni atspēlēties bija nesekmīgi. Vēl vairāk, spēles pēdējās sekundēs pretinieki guva vēl vienus vārtus. Iznākumā sāpīgs zaudējums 0 - 2. Vakara spēlē mūsējiem pretī stājās Itālijas šī vecuma viena no līdervienībām - "Atalanta" Bergamo. Jāatzīmē, ka "Atalanta" futbola akadēmijām ir viena no labākajām Itālijā, kurā jau šajā vecumā spēlē 3 āfrikāņi un dienvidamerikāņi. Tukumniekiem bezierunu zaudējums 0 - 8. Pēc rezultātu apkopošanas FK Tukums 2000 jaunieši ierindojās 4 vietā apakšgrupā, kas nozīmē cīņu par 7.vietu ar Lietuvas "LFF-logo National football academy" futbolistiem. Līdzīgā spēlē atskanot spēles beigu svilpei 1 - 1. Pācspēles sitienos, pateicoties laukuma spēlētāju meistarībai, un vārtsarga lieliskajai spēlei izcīnīta uzvara 4 - 1, un 7 vieta turnīrā.

Par visa turnīra uzvarētājiem kļuva "Atalanta" Bergamo futbolisti, kas tā arī vārtu zaudējuma rūgtumu neizjuta, otrajā vietā "Dinamo" Kyiv komanda, trešie Šitika Futbola Skolas komanda, kas cīņā par trešo vietu pēcspēles sitienos pārspēja "Arsenal" Kyiv puikas.