Mājās pārliecinoši.

04.11.

Izskaņai tuvojas 1.līgas čempionāts futbolā, un šīs sezonas pirmspēdējo spēli aizvadīja FK Tukums 2000, kas savās mājās, Tukuma pilsētas stadionā, uzņēma FK Ogre komandu. Jau ar pašas spēles sākumu bija skaidrs, ka komandas ir ieradušās cīnīties par uzvaru. Lai arī jau spēles 40.minūtē tablo vēstīja patīkamo 4 - 0, mūsu komanda vārtus nebija zaudējusi tikai vārtsarga, Adriana Misas, lieliskās spēles dēļ. Arī spēles otrajā puslaikā Adrians "sajutis asins garšu", turpinaja demonstrēt lielisku sniegumu, un, atskanot spēles beigu signālam, laukumu pameta ar augstu paceltu galvu, tā arī palicis nepārspēts šajā spēlē. Protams, laukuma spēlētāji arī bija ļoti gandarīti, jo tika gūti 7 vārti.

"Tikai pateicoties Adriana lieliskajai spēlei sanāca tik pārliecinoša uzvara. Pirmajā puslaikā reizes trīs viņš tiešām glāba mūs no vārtu zaudējuma. Otrajā puslaikā likās, ka viņā pārliecība ar katru minūti pieaug, un Adrians tiešām nospēlēja augstā līmenī. Jā, iesitām septiņus vārtus, lieliski, praktiski sasitām visus savus momentus, priecēja realizācija. Komanda kopumā darbojās labi, izņemot aizsargu līniju, jo, ja ne Adrians, rezultāts varēja būt gluži savādāks. Var jau arī čaļus saprast, puslaikā 4 - 0, kā lai motivē sevi strādāt par visiem 100??? Atlikusi pēdējā sezonas spēle ar turnīra tabulas 5.vietu, domāju, ka šī spēle parādīs, vai tiešām esam piederīgi tabulas augšējai daļai," tā komandas treneris Kristaps Dišlers.

Šīs sezonas pēdējo spēli FK Tukums 2000 aizvadīs 08.novembrī, kad uzņems Rīgas Futbola Skolas komandu.