A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

Finiša taisnē.

29.10.

Pirmās līgas čempionāts ir iegājis finiša taisnē, FK Tukums 2000 komandai vēl atlikušas tikai divas spēles. Šo sestdien uzņemsim FK Ogre vienību, un tieši pēc nedēļas, spēle pret Rīgas Futbola Skolas komandu.

Lai gan pēdējās divās spēlēs piedzīvoti divi zaudējumi, pesimismam nav pamata. Pirmajā spēlē, pret Valmiera Glass FK, mūsu puiši sāka lieliski. Parādot labu sniegumu, pirmo puslaiku izdevās noslēgt ar minimālu mūsu komandas pārsvaru. Otrā puslaika sākums arī padevās lielisks, Rinaldam Kalnciemam izdevās pārsvaru dubultot. Viesu komanda, kurai neveiksme šajā spēlē varēja liegt izcīnīt medaļas, izmisīgi metās atspēlēties. Pirmos vārtus viesi no 11m atzīmes guva 63.minūtē, un turpinājumā mūsu puiši veiksmīgi aizsargājās. Tomēr uzvarēt nebija lemts, spēles 87.minūtē viesi rezultātu izlīdzina, un kompensācjas laikā guva arī trešos, uzvaras vārtus. "Uzvarēja tie kas vairāk gribēja, laba spēle, nekādu lielo pretenziju pret spēlētājiem nav" tā Kristaps Dišlers .

Iepriekšējā sestdienā, FK Tukums 2000 vīrus gaidīja vēl nopietnāks pārbaudījums. Pašreizējie 1.līgas līderi, FB Gulbene vīri, kuriem punktu zaudēšana, nozīmē arī līderpozīciju zaudēšanu.

"Nekādu pretenziju par pašatdevi, nospēlējām labu spēli. Pretinieks izrādījās pieredzējušāks un nedaudz meistarīgāks. Lai arī zaudējām ar 0 - 2, pirmos vārtus zaudējām tikai astoņdesmitajā minūtē. Gulbenei sākās neliels "ugunsgrēks", un liekot lietā savu pieredzi, viņi arī savu panāca. Nav kauns zaudēt līderiem šādā cīņā. Šī spēle ir kā laba mēraukla, domājot par nākamo sezonu, pagaidām vēl esam nedaudz par "vieglu". Viss būs labi, jāpabeidz sezona uz pozitīvas nots." optomismu saglabāja komandas treneris Krispaps Dišlers.

FK Tukums 2000 pirmspēdējo šīs sezonas spēli aizvadīs šo sestdien, 1.novembrī Tukuma pilsētas stadionā pret FK Ogre komandu.