Svarīga uzvara.

22.09.

Pagājušo sestdien, kārtējo spēli pirmās līgas čempionātā aizvadīja FK Tukums 2000 komanda. Viesos no Preiļiem ieradās turnīra tabulā blakus esošā Preiļu komanda. Jau ar pašu spēles sākumu laukuma saimnieki pārliecinoši kontrolēja notikumus laukumā, un izveidoja vairākas labas vārtu gūšanas iespējas. Līdz pirmajiem vārtiem ilgi nebija jāgaida, jau spēles 8.minūtē, lieliski savu izdevību izmantoja Mayco 1-0. Spēle ar mājnieku pārsvaru turpinājās, un likās, ka viesiem nav cerību, bet tad uz tukumnieku vārtiem tika nozīmēts ļoti abšaubāms soda sitiens 1-1. Otrā puslaika sākumu tukumnieki iesāka ļoti pasīvi, par ko Preiļu komanda mājniekus sodīja spēles 49.minūtē. Sapratuši, ka ar pusspēku uzvaru neizcīnīt, tukumnieki kāpināja spēles tempu, un spēle praktiski notika viesu komandas laukuma pusē. Vārti brieda, un 57.minūtē, ar skaistu sitienu atmuguriski sev pāri, savus otros vārtus guva Mayco. Spēles uzvaras vārti tika gūti 78.minūtē, kad savu iespēju izmantoja Dimitrijs Kuzmins 3-2. Viesu komandas galīgu sakaušanu tukumnieki panāca pašā spēles izskaņā, kad Aleksandrs Abramenko un Miķelis Reinfelds uzstādīja spēles beigu rezultātu 5-2.

"Prieks par iznākumu, jo Preiļi atrodas turnīra tabulā aiz mums, Svarīgi trīs punkti. Turājāmies pie spēles plāna, un vēlamais rezultāts tika sasniegts. Prieks, ka ar katru spēli ar vien pārliecinošāk darbojas uzbrukums, izveidojam daudzas vārtu gūšanas iespējas, un piekritīsi, ka pieci vārti ir gana daudz. Vēl jāpiestrādā viduslīnijā un aizsardzībā, lai nebūtu nepatīkamu pārsteigumu laukuma disciplīnas dēļ." tā komandas treneris Kristaps Dišlers pēc spēles.

Nākamo spēli FK Tukums 2000 aizvadīs 27.septembrī 15.00, kad uzņems FK Jēkabpils/JSC vienību.