Zaudējums pret līderiem.

03.09.

Pēdējās augusta dienās, kārtējo pirmās līgas spēli, pret čempionāta līdervienību Rēzeknes BJSS, aizvadīja FK Tukums 2000 komanda. Jau ar pirmajām spēles minūtēm laukumā aizritāja bezkompromisa cīņa, kaut arī laukumā izpaudās neliels viesu komandas pārsvars. Mūsu puiši atbildēja ar bīstamiem pretuzbrukumiem, un jau 5 minūtē izveidoja lielisku iespēju vārtu guvumam, kuru diemžēl izmantot neizdevās. Ap spēles 10 minūti tukumnieki izveidoja vēl vienu lielisku iespēju, kuru atkal neizdevās izmantot. Kā jau nereti futbolā gadās, neiesit tu, iesit tev. Pēc puslaika 0 - 2. Otrais puslaiks aizritāja līdzīgi kā spēles pirmā puse. Bumbu vairāk pieturēja viesi, bet vairākus bīstamākus momentus izveidoja mājnieki, un tāpat kā ieptiekš, tos pārvērst vārtu guvumā neizdevās. Spēles beigu rezultāts 0 - 3. Pēc spēles komandas treneris Kristaps Dišlers bija skarbs: "Kārtējo reizi komanda grēkoja ar spēles disciplīnu, ja nekas nemainīsies būs jāveic sastāva izmaiņas. Neesmu apmierināts ar vairāku spēlētāju attieksmi pret treniņprocesu. Ja kāds ir iedomājies, ka šādi turpināsies bezgalīgi, tad varu sarūgtināt, neviens komandā nav neaizstājams, un laukumā spēlēs tie kas patiešām to gribēs un to apliecinās arī treniņprocesā".

Nākamā spēle mūsu komandai šo sestdien Smiltenē, pret vietējo FK Smiltene / BJSS.