Uzvara mājas spēlē izbraukumā.

11.08.

Aizvadītās nedēļas nogalē FK Tukums 2000 aizvadīja izbraukuma spēli Tukumā. Jā, tieši tā, jo Salaspils komanda lūdza spēli aizvadīt Tukumā. Jau ar spēles sākumu, pārliecinoši spēles gaitu kontrolēja FK Tukums 2000 komandas vīri. Lai savu pārsvaru realizētu vārtu guvumā, gan bija jāgaida līdz spēles 16.minūtei, kad precīzs no 11 m atzīmes bija Dimitrijs Kuzmins. Turpinot kontrolēt spēles gaitu, kā nākamais pie vārtu guvuma tika Artūrs Ivanovs. Spēles gaita īpaši nemainījās, tikai nekādi neizdevās pārvērst par vārtu guvumiem daudzās vārtu gūšanas iespējas. Otrajā puslaikā spēles raksturs īpaši nemainījās, un arī viesiem īsti nekas nepadevās, tomēr tukumnieki nespēja ralizēt izveidotos vārtu gūšanas momentus. Viss mainījās spēles 60.minūtē, kad viesi vienus vārtus atguva no 11 m atzīmes. Vēl nepaspējuši attapties, viesi ātri atguva vēl vienus vārtus, un no drošā pārsvara pāri nebija atlicis nekas. Spēles atrisinājums nāca 15 minūtes vēlāk, kad tukumniekus vēlreiz vadībā izvirzīja Miķelis Reinfelds. Galarezultātu 4 - 2 uz tablo uzstādīja Rinalds Kalnciems. "Pārāk ātri noticējām uzvarai, un gandrīz par to samaksājām. Lai arī mums bija liels pārsvars gan spēlē, gan vārtu gūšanas iespēju skaita ziņā, daudz netrūka, lai izsētu tik svarīgos trīs punktus. Pēc 30.minūtes puiši pagura, jo gatavojāmies spēlei uz mākslīgā laukuma, kāds ir Salaspilī. Malači, ka parādīja raksturu, un pats galvenais, ka paņāmām trīs punktus, kuri arī pēc parādītā snieguma mums šajā mačā pienācās" tā treneris Kristaps Dišlers pēc spēles.

Nākamā spēle mūsu komandai 16.augustā 17.00, Tukumā, pret 5.vietā turnīra tabulā esošo FK Auda komandu.