Neizšķirts Tukumā.

03.08.

Vakar kārtējo pirmās līgas spēli aizvadīja FK Tukums 2000 komanda, kura uzņēma viesus no Liepājas. Spēles sākums lielisks padevās mājniekiem, un jau pašā spēles sākumā viņi izveidoja vairākas labas vārtu gūšanas iespējas. Jau spēles trešajā minūtē tādu realizēja Dimitrijs Kuzmins. Nevar noliegt, ka viesiem nebija iespēju atspēlēties, tāpat nevarētu teikt, ka mājniekiem nebija iespēju pārsvaru dubultot. Jau kārtējo spēli labi spēlējošais tukumnieku vārtsargs Adrians Misa darbojās pārliecinoši, un līdz spēles astoņdesmitajai minūtei uz tablo saglabājās patīkamais 1 - 0. Protams otrajā puslaikā spēles kontrole pārgāja viesu pusē, jo viņi nevēlējās samierinātes ar 0 turnīra tabulā. Spēles astoņdemitajā minūtē, pēc standartsituācijas izspēles, viesi izlīdzināja spēles rezultātu. Turpinājumā īpaši bīstamu momentu ne pie vieniem no vārtiem neveidojās, jo lielais karstums darīja savu, spēlētāji bija krietni noguruši.

"Labi, ir labi, ja apzinamies, ka praktiski visu spēli pamatsastāvā spēlēja četri 98.gada puiši. Uzsalvas komandai par cīņassparu, protams pietrūka tikai 10.minūtes, bet jāatzīst, ka veiksme bija nedaudz mūsu pusē, jo viesi nespēja realizēt pāris lieliskus momentus. Bet ko nu par to, galvenais, ka atkal paņemam kādu punktu no top komandas.", tā komandas treneris Kristaps Dišlers pēc spēles.

Savu nākamo spēli pirmās līgas čempionātā FK Tukums 2000 aizvadīs nākamajā sestdienā Salaspilī, pret vietējo salaspils vienību.