A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

FK Tukums 2000 izstājas no kausa izcīņas.

19.07.

Šodien Tukuma pilsētas stadionā tika aizvadīta astotdaļfināla spēle Latvijas kausa izcīņā futbolā. FK Tukums 2000 vienība uzņēma virslīgas komandu BFC Daugavpils. Jau pašā spēles sākumā, ne bez veiksmes palīdzības, viesi ātri izvirzījās vadībā ar divu vārtu pārsvaru. Pēc aukstās dušas pašā spēles sākumā, mūsu puiši lēnām uzņēma apgriezienus, un jau tuvojoties pirmā puslaika vidum, visu savu meistarību bija spiests demonstrēt viesu vienības vārtsargs. Nenoliedzami spēles gaitu vairāk kontrolēja virslīgas komanda, bet mūsu puišu cīņasspars un nepiekāpiba viesu pārsvaru neatļāva pārvērst vārtu guvumā. Otrais puslaiks iesākās kā pirmā turpinājums, un likās jau, ka komandas ir samierinājušās ar spēles iznākumu. Vienā no epizodēm, viesi norībināja tukumnieku vārtu pārlikni, un jau pēc minūtes, lielisku iespēju samazināt rezultātu neizmantoja mājnieki - sitiens pāri tukšiem vārtiem. Lieliski Daugavpils vīriem izdevās trešo vārtu izspēle, pēc centrējuma no laukuma stūra, precīzi ar galvu sita daugavpiliešu uzbrucējs. Kādā no epizodēm, aptuveni 5 metrus no pretinieku soda laukuma, viesi pārkāpa noteikumus, un uz maiņu iznākušais Andris Sarva, ar precīzu šāvienu vārtu apakšējā stūrī deva cerības tukuma vīriem. Diemžēl pārāk daudz spēka bija atstāts spēles pirmajā studā, un atspēlēties neizdevās. Neilgi pirms spēles beigām viesi vēlreiz sarūgtināja mājniekus. 

Pēc spēles, kad cīņas emocijas jau pierimušas, komandas treneris Kristaps Dišlers saglabāja neapmierinātību. "Protams ka pretinieks ir virslīgas komanda, protams ka spēlētāji viņiem pieredzējušāki, bet šādi ātrie vārti jau ir apnikuši. Pēdējos treniņos pie šīs problēmas strādājām, bet nekā, vāji šajās epizodēs nospēlēja mūsu pussargi un centra aizsargi. Kopumā ar spēli neesmu apmierināts, jo mēs varam spēlēt daudz labāk. Bija labas epizodes, kuras tūlīt noslēdzas ar nepārdomātu piespēli. Esam 1.līgas komanda, un apzinamies savus spēkus, bet šodien bija brīži kad kļūdījāmies nepiespiestās situācijās, vienīgais kas nāk prātā ir puišu uztraukums, bet tā tas nedrīkstētu būt."

FK Tukums 2000 saka lielu paldies visiem futbola draugiem, kuri laikam ka pirmo reizi, bija piepildījuši Tukuma pilsētas stdiona rekonstruētās tribīnes. 

Nākamā FK Tukums 2000 spēle 26.jūlijā Rīgā, pret vietējo Rīgas futbola skolas komandu.