Pelnīts punkts mājas spēlē.

28.06.

Šodien Tukuma pilsētas stadionā savu kārtējo spēli aizvadīja FK Tukums 2000 komanda. Šīsdienas pretinieki - FB Gulbene vienība, kura pirmās līgas čempionātā ieņem otro vietu, un pirmssezonā ir paziņojusi par mērķi - atgriezties virslīgā. Spēli abas komandas iesāka piesardzīgi, un bumbas kontrole tika sadalīta apmēram līdzīgi. Spēlei iesilstot, arvien labāk savu skatītāju priekšā jutās mūsu puiši, un ap puslaika vidu jau sāka arvien bīstamāk apdraudēt viesu vārtus. Lieliska iespēja bija Rinaldam Kalnciemam, bet viesu vārtsargs izrādījās meistarīgāks. Tuvojoties pirmā puslaika izskaņai, varēja manīt viesu komandas spēlētāju uztraukumu, jo viņi vēlējās apliecināt savu favorīta statusu. Pāris puslīdz labas izdevības viņiem izdevās izveidot, bet pārliecinoši spēlēja tukumnieku vārtsargs Adrians Misa. Puslaikā ejot - bezvārtu neizšķirts. Otrā puslaika sākumā viesi kāpināja spēles tempu, un spēle vairāk aizritēja mājinieku laukuma pusē, līdz 64.minūtē ar lielisku tālsitienu viesiem izdevās izvirzīties vadībā. Turpmāko spēli it kā vairāk kontrolēja viesi, tukumnieki, tuvojoties spēles beigām, atbildēja ar arvien bīstamākiem pretuzbrukumiem, līdz 85.minūtē, pēc standartsituācijas izspēles, skaistus vārtus, raidot bumbu vārtu stūrī ar galvu, guva Miķelis Reinfelds. Viesu centieni izraut uzvaru beidzās nesekmīgi, un, atskanot spēles beigu svilpei, rezultāts palika 1-1. Pēc spēles komandas treneris Kristaps Dišlers paslavēja komandas puišus par pašatdevi un cīņassparu un izteica cerību, ka šadas spēles vairos jauno tukumnieku ticību saviem spēkiem. "Protams, grūta spēle, jo pretī spēlē turnīra top komanda, kuras sastāvu veido pārsvarā pieredzējuši vīri, bet mani puiši parādīja raksturu, un ir prieks par parādīto sniegumu pret turnīra vicelīderiem", tā Kristaps.

Nākamā spēle FK Tukums 2000 vienībai 1.līgas čempionātā 26.jūlijā, bet jau Latvijas kausa ietvaros, nākamās nedēļas nogalē pret AFA Olaine vienību Olainē.