A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

Ticējām un ticēsim!


01.09.

Šodien Skonto stadionā Rīgā, tika izspēlētā pēdējā Viensviens Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfināla spēle, kurā mēs viesojāmies pie patreizējiem čempioniem, kausa turētājiem un čempionāta līderiem - Riga Football Club.
Līdz ar spēles sākumu, abas komandas pārmaiņus centās apdraudēt pretinieku vārtus, un par prieku daudzajiem klātesošajiem skatītājiem, visus priecēja ar tiešām skaistu futbolu. Lai arī iespējams spēles pārsvars piederēja galvaspilsētas komandai, pelēki zaļie nedomāja padoties, un viņu pretuzbrukumi kļuva ar vien bīstamāki. Iespējams jā, bet spēles likteni izšķīra tiesneša lēmums spēles 35.minūtē, kad Loulou Pahama tika nogāzts viesu soda laukumā, 11 m soda sitienu nenozīmēt. Protams varējām arī iesist lieliskā momentā piecas minūtes vēlāk, bet ... uzreiz ielaidām mēs. Otrais vārtu zaudējums pašā puslaika izskaņā vēl vairāk sarūgtināja tik labi spēlējošos tukumniekus.
Otrais puslaiks jau vairs nebija "tas" jaukais pirmā puslaika futbols, protams Rīgas klubs apliecināja savu pārākumu, un vēl divi vārti tika zaudēti pēc standartsituācijām. Itkā pamatīgs pēriens 0 - 4, bet mēs noteikti varam būt lepni par savu komandu, savu pilsētu, spēlētājiem un nenoliedzami visiem komandas līdzjutējiem, vienkārši super, jo šāda līmeņa pretinieks mums pretī stājās pirmo reizi.

"Spēles sākums, pirmais puslaiks, perfekti pildījām spēles uzstādījumus, labi pārvietojāmies. Kamēr spēki bija veidojām savu spēli, nesākām panikot, nebaidījāmies, mēģinājām spēli baudīt, bija super. Un vecā futbola klasika, šoreiz nostrādāja pret mums - Kristers neiesita, un tūlīt dabūjām atpakaļ. Tas pirmais vārtu zaudējums spēli nesalauza, spēle tika salauzta iepriekš, epizodē, kur tagad pēc video noskatīšanās varu teikt, ka netika nozīmēts 1000 % soda sitiens. No tā sanāca nopietnas problēmas mums. Komanda redzēja, ka šeit viss var notikt un viss ir iespējams, komanda bija riktīgi atvērusies, un ... zaudējām vienus vārtus, tad arī pašā izskaņā zaudējām arī otros vārtus. Kā man te žurnālists teica, pirmais puslaiks esot bijis šī gada Latvijas labākais futbola puslaiks, ne tikai spēle, bet viss kopā, spēle, atmosfēra, tribīnēs divas pretējas nometnes, kas dzen savas komandas uz priekšu. Tik daudz līdzjutēju mums bija šodien, vienkārši fantastika, lieliska futbola atmosfēra.
Otrajā puslaikā mēģinājām nedaudz spēli pamainīt, bet tie ātrumi un intensitāte kas notiek Virslīgā, mēs visi neesam vēl pieraduši pie tā. Mums tas ir kaut kas jauns, protams to papildina kādas mikrotraumiņas, nogurums, neteikšu, ka nebijām fiziski gatavi, vairāk nebijām gatavi psiholoģiski tādos ātrumos spēlēt. Neskatoties uz to, nevienai no komandām otrajā puslaikā "tāds" traks nekas neveidojās, divus ielaidām , abi pēc standartiem, iespējams pašu kļūdas pēc, nenostrādāta epizode līdz galam, tādi, nu tādi goli. Arī vārtsarga piespiedu maiņa samazināja maiņu skaitu, bet tas vis ir futbols.
Mums ļoti bija vajadzīga šī spēle lielajā Skonto stadionā ar, esošajiem Latvijas čempioniem Riga FC. Protams Tukumā spēle būtu pavisam cita, bet priekš pieredzes mūsu čaļiem, priekš nākotnes, un tāpēc gan es, gan kluba vadība, gan visi Tukuma līdzjutēji var lepoties ar savu komandu, par to spēli ko šovakar parādījām. Paldies", komandas galvenais treneris Jurgis Kalnspēc izstāšanās no cīņas par Latvijas kausu.

Paldies Tukuma Novada PašvaldībaCHILI GRILLSIA Tipogrāfija Universums ACanellaSIA "Vertex projekti".
Komandas slāpes, īpaši šajā karstajā laikā, gan treniņos, gan spēlēs remdē pats labākais ūdens, paldies Ķekavas Avots

#Tukums #FKTukums2000 #Futbols #Kajbumba #Sports #Tukumanovads.

Foto: Tukuma pilsētai un novadam