A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

Svarīga informācija par turnīru Slovākijā !!!!

U - 9, U - 10 un U - 12 komandas dalībnieki un vecāki, kuri dodas uz starptautisko futbola turnīru Slovākijā.

Līdz 30.06.2014 plkst.12.00 obligāti paziņot katra dalībnieka pases Nr. un spēļu krekla Nr, sūtot vārdu, uzvārdu, pases Nr, un krekla Nr īssiņā uz tel.29241313, vai epastā: kaspars.tukums@gmail.com

FK Tukums 2000 komandu dalībnieki ir apdrošināti, ir nopirkta sporta apdrošināšanas polise visiem spēlētājiem. Vecāki apdrošinās ceļojumam pēc izvēles paši.

Izbraukšana no Tukuma TIRGUS LAUKUMA 30.06.2012 plkst.18.00 lūdzu ierasties laicīgi, lai nebūtu lieku uztraukumu. Ceļu līdz Prešovai veiksim bez lielām pauzēm, lai paspējam reģistrēt dalību turnīrā. Līdzi ceļā ņemam ko ēdamu arī nākamajai dienai. Autobusā būs pieejams karsts ūdens, tātad kādas ātri pagatavojamās putras vai zupas būs iespējams pagatavot. Turnīra organizatori apstiprināja, ka gulēšanas piederumi tiks nodrošināti, līdz ņemam personiskās higiēnas preces un dvieli. Protams līdzi bērniem kluba treniņtērpi un kluba melnās lietus plēves.

Turnīra organizatori aicina ņemt līdz kluba un valsts atribūtiku, ko izmantosim turnīra parādē. Kam ir kluba šalles - ņemem līdz, un protams Latvijas karogi, krekli, šalles, cepures utt.

Tie vecāki, kuri vēl nav paspējuši samaksāt visu naudiņu par braucienu, lūgums to izdarīt pēc iespējas ātrāk, šodien treniņu laikā tas būs iespējams. Sameklējiet brauciena organizatoru Kasparu (t.29241313), ārī sestdien un svētdien ir iespēja to izdarīt iepriekš sazvanoties, šodien varēsiet arī paziņot trūkstošo informāciju. Ja sanāks brīvi brīži no turnīra, centīsimies izrauties kādā ekskursijā, turnīra dalībniekiem būs iespēja apmeklēt arī izklaides vietas, piemāram kā akvaparks, observatorija un planetārijs u.c. tātad līdzi bērniem iedodam kādu naudiņu.

Ja rodas kādi papildus jautājumi, nekautrējieties zvanīt brauciena organizatoram Kasparam, t.29241313.