A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

FK Tukums 2000 / TSS izcīna trešo vietu ZFF.


09.06.

Šajā nedēļas nogalē Salacgrīvā, norisinājās viens no jaukākajiem un arī savā ziņā unikāls futbola lieluzvedums - Zēnu Futbola Festivāls. 
Šis neoficiālais klubu čempionāts futbolā 8x8 notiek trīs vecumos vienlaicīgi, un trīs nedēļas nogalēs, komandas ir sadalītas trīs grupās, kur spēcīgākā A grupa uzvarētājus noskaidroja šonedēļ. Viss ir nopietni, jo komanda, kas iegūst pēdējo vietu A (spēcīgākajā) grupā, nākamgad spēlē B grupā, un B grupas uzvarētāji attiecīgi spēlē A grupā.
Piektdiena mūsu zēniem sākās pa galam neveiksmīgi, visās vecuma grupās tika piedzīvoti zaudējumi. Sestdienas pirmajā spēlē pret Valmieras zēniem izcīnītas divas uzvaras un piedzīvota viena neveiksme. Sestdienas spēlēs pret Daugavpils puikām viena uzvara, un divas neveiksmes. Viss izšķīrās svētdienā, noslēdzošajā dienā, kad bija iespēja arī atstāt spēcīgāko A grupu. Trīs dienu garumā, lielā karstumā un futbola trakumā jaunie tukumnieki ar apņēmību uzsāka spēles pret SK Super nova. Divas uzvaras un viens mierizlīgums, šie tik noderīgie punkti tukumniekus pietuvināja medaļu pretendentiem, un vietu sadalījumam bija jānoskaidrojas spēlēs pret vairākkārtējiem ZFF uzvarētājiem - Liepājas futbolistiem. U - 10 zēniem minimālais 0 - 1 zaudējums, U - 11 sasit liepājniekus 5 - 1, un punktu ar 3 - 0 sauso uzvaru pieliek U - 12. FK Tukums 2000 / TSS izcīna bronzas godalgas!!!

U - 11 vecuma grupā, par ZFF labākais uzbrucējs - FK Tukums 2000 / TSS komandas spēlētājs Daniels Kaira.

U - 12 vecuma grupā, par ZFF labākais vārtsargs - FK Tukums 2000 / TSS komandas spēlētājs Endijs Belouss.

U - 12 vecuma grupā, par ZFF labākais aizsargs - FK Tukums 2000 / TSS komandas spēlētājs Adrians Smirnovs.

Kopš 2014.gada, FK Tukums 2000 / TSS jaunie futbolisti ir šī festivāla medaļnieku vidū, un izcīnītās bronzas godalgas šogad, ļauj būt vienīgajiem, kas pēdējo piecu gadu laikā, katru gadu, ir kāpuši uz goda pjedestāla.

Izsakām lielu paldies visiem spēlētājiem, treneriem un daudzajiem, kvēlajiem līdzjutējiem, mēs lepojamies ar Jums.

©️Pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz FK Tukums 2000 obligāta.